مدافع- هافبک استقلال عنوان کرد هر زمان سرمربی این تیم صلاح بداند، بازی می‌کند.

به گزارش “جالبز”، روزبه چشمی که حضور تعویضی در بازی امروز جام حذفی مقابل پیکان داشت و نمایش خوبی ارائه داد، در پایان این مسابقه در جمع خبرنگاران گفت: مهم برنده شدن در این مسابقه و صعود در جام حذفی بود که اتفاق افتاد.

 

او درباره اعتراض مجتبی حسینی، سرمربی پیکان نسبت به داوری این مسابقه عنوان کرد: اصلا به صحنه‌های داوری دقت نکردم ولی آقای حیدری جزو داوران با تجربه است و اگر صحنه‌ای را دیده، گرفته است. اگر هم اشتباهی رخ داده، من ندیدم.

 

مدافع- هافبک استقلال در خصوص اینکه تیمش خوب بازی می‌کند یا خیر، ابراز کرد: تیم‌هایی که خوب بازی می‌کنند کجای جدول هستند؟ بحث خوب بازی کردن نیست. اینکه شما ۱۰ موقعیت داشته باشید، سخت است. تیم‌های بزرگ دنیا هم در یک مسابقه یک بر صفر یا حتی بدون موقعیت گل برنده می‌شوند و این اتفاقات می‌افتد، اما اینکه روی این موضوع زوم کنیم، درست نیست. تیم‌هایی هم هستند که ۱۰ موقعیت گل دارند ولی برنده نمی‌شوند.

 

چشمی یادآور شد: خود ما در دو، سه مسابقه مثل دیدار با صنعت نفت بیش از ۱۰ موقعیت گل داشتیم ولی مساوی کردیم. تمام تلاش خودمان را انجام می‌دهیم و به نظرم اینکه می‌بریم، اهمیت دارد و مهم نیست که چند موقعیت گل ایجاد می‌کنیم. چه بسا برخی مواقع هم با چند موقعیت فقط یک گل زدیم.

 

او در خصوص شانس قهرمانی استقلال در جام حذفی اظهار کرد: قطعا مدعی جام حذفی هستیم و تمام تلاش خودمان را انجام می دهیم.

 

مدافع استقلال درباره اینکه فرهاد مجیدی عنوان کرده شرایط اصلا خوب نیست و استقلال برای ماندن در بالای جدول نیاز به حمایت دارد، گفت: در همین حد گفته‌اند؟ من هم در همین حرف و تمام صحبت‌های آقا فرهاد را تایید می‌کنم.

 

چشمی در خصوص وضعیت زمین چمن تمرین استقلال عنوان کرد: زمین تمرین ما کیفیتی ندارد ولی در تهران یکی، دو زمین چمن شرایط مناسبی برای تمرین دارند که تیم های صنعتی و شهرستانی همه آنها را گرفته‌اند. امروز زمین مسابقه شرایط خیلی بهتری نسبت به دیدار لیگ برتر مقابل پیکان داشت و از استادیوم انقلاب کرج هم بهتر بود.

 

او در خصوص اینکه برخلاف انتظار در ترکیب استقلال قرار نمی‌گیرد، گفت: این سوال را باید در کنفرانس خبری از آقای مجیدی بپرسید. هر زمانی که سرمربی تیم صلاح بداند، در هر پست و دقیقه‌ای بازی می کنم و در خدمت تیم هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *