رافا واران در شبی کابوس وار با دو اشتباه مهلک خود زمینه ساز شکست کهکشانی ها در ورزشگاه اتحاد شد.

به گزارش “جالبز”، رئال مادرید که بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را در زمین خود به سیتی 1-2 باخته بود، امشب در غیاب کاپیتان و رهبر خود یعنی سرخیو راموس پای به ورزشگاه اتحاد گذاشت تا بتواند با جبران شکست راهی یک چهارم نهایی شود اما تقدیر برای کهکشانی ها به گونه ای دیگر رقم خورده بود.

امشب ادر میلیتائو در قلب دفاع جانشین راموس شده بود و در حالی که هواداران رئال بیم اشتباهات او را داشتند، این رافا واران بود که در یکی از بدترین شب های فوتبالی خود با دو اشتباه مهلکش زمینه ساز شکست رئال شد.

 

 

 

 

 

 

 

تنها 9 دقیقه از بازی سیتی و رئال گذشته بود که رافا واران مدافع فرانسوی رئال با اشتباه عجیب خود یک گل به سیتیزن ها تقدیم کرد. او در کنترل توپ بی دقت عمل کرد و این به گابریل ژسوس اجازه داد تا توپربایی کرده و درون محوطه جریمه با یک پاس عرضی کوتاه، رحیم استرلینگ را در دهانه دروازه خالی صاحب توپ کند. استرلینگ هم به راحتی توانست دروازه رئال را باز کند.

 

 

 

 

رئال مادرید در ادامه توانست توسط کریم بنزما گل تساوی را به ثمر برساند. او روی سانتر رودریگو با ضربه سری زیبا توانست رئال را بار دیگر به بازی برگرداند.

 

 

 

 

 

کهکشانی ها که در نیمه دوم برای جبران گل جلو کشیده بودند، دقیقه 70 بار دیگر دروازه خود را باز شده دیدند. این بار هم رافا واران در متن کار قرار داشت. او که می توانست توپ را با یک ضربه بغل پا راهی اوت کند، ترجیح داد با ضربه سر توپ را به تیبو کورتوا برساند اما ضربه او کم جان بود و گابریل ژسوس بار دیگر توپ ربایی کرد و این بار خودش با ضربه فنی دقیق توانست گلزنی کند.

این گل پایانی بر امیدهای رئال بود و در ادامه تیم کم رمق زیدان زور لازم برای جبران را نداشت و تعویض های دیرهنگام سرمربی فرانسوی هم چاره ساز نشد تا رئال برای دومین فصل متوالی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان حذف شود.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *