جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

فاطمه معتمدآریا و بهترین رفیقش در همرفیق

فاطمه معتمد آریا

رفیق فاطمه معتمد آریا در همرفیق کیست

شهاب حسینی بازیگر سرشناس کشورمان در جدیدترین تجربه هنری اش به سراغ اجرای یک برنامه اینترنتی رفت و اتفاقی متفاوت را در زندگی هنری اش تجربه کرد.

برنامه همرفیق با اجرای شهاب حسینی و تهیه کنندگی حسن خدادادی برنامه ای اینترنتی است که چهارمین قسمت آن امشب ۱۱ دی ماه پخش میشود و فاطمه معتمد آریا بانوی هنرمند کشورمان مهمان این برنامه خواهد بود.

مرضیه برومند رفیق فاطمه معتمد آریا در همرفیق

فاطمه معتمد آریا بانوی هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان در چهارمین قسمت از برنامه همرفیق مهمان شهاب حسینی خواهد شد و به گفتگو با او می پردازد.

فاطمه معتمد آریا

طبق رسم خاص برنامه همرفیق، هنرمند مهمان به همراه یکی از بهترین دوستانش در این برنامه حضور خواهد یافت و فاطمه معتمد آریا این هفته به همراه مرضیه برومند به همرفیق می آید.

فاطمه معتمد آریا

رخشان بنی اعتماد، گلاب آدینه، مرضیه برومند و پوران درخشنده به عنوان دوستان فاطمه معتمد آریا و گزینه های احتمالی حضور در این برنامه معرفی شدند که از میان آنها مرضیه برومند کارگردان و بازیگر کشورمان رفیق فاطمه معتمد آریا در همرفیق خواهد بود.

فاطمه معتمد آریا و مرضیه برومند

مرضیه برومند را همه مخاطبان دنیای هنر با ساخت مدرسه موش ها به خوبی می شناسند و از دیگر آثار ماندگار او در تلویزیون میتوان به کارگردانی قصه های تا به تا، خونه مادربزرگه، آرایشگاه زیبا، تهران ۱۱، کارآگاه شمسی و دستیارش مادام، کتاب فروشی هدهد و آب پریا اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code