جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

خانه / فرهنگ و هنر / چهره ها / صحنه ای در اینستای پردیس احمدیه که اشک همه را درآورد

صحنه ای در اینستای پردیس احمدیه که اشک همه را درآورد

پوست شیر

نمایی از بازی بی نظیر پانته آ بهرام در اینستاگرام پردیس احمدیه

قسمت سوم فصل پایانی پوست شیر با درخشش پانته آ بهرام دیروز چهارشنبه از پلتفرم فیلم نت پخش شد و هیچ کدام از حدس و گمان های بینندگان سریال پوست شیر تبدیل به واقعیت نشد و همچنان این سریال جذاب و پربیننده در هاله ای از ابهام پیش می رود. در ادامه این بخش از جالبز تصاویری از بازی پانته آ بهرام در سریال پوست شیر را مشاهده خواهید کرد.

پانته آ بهرام

استوری پردیس احمدیه

خلاصه داستان قسمت جدید سریال پوست شیر

بعد از پخش قسمت دوم سریال پوست شیر کامنت‌ها و نقطه نظرات زیادی را از سوی مردم و مخاطبان درباره پوست شیر در بستر اینترنت شاهد بودیم، بسیاری از تماشاگران که با مرگ ساحل حیرت‌زده شده بودند، بحث داغی را در دنیای مجازی و واقعی به راه انداختند و سکانس جنجالی تیر خوردن ساحل را چیزی شبیه به یک رویا می‌دانستند اما در قسمت سوم سریال پوست شیر مشخص شد که صحنه تیرخوردن پردیس احمدیه بازیگر نقش ساحل ساختگی و رویا نبوده و حقیقت داشته است.

پوست شیر فصل 3قسمت3

در این قسمت پانته آبهرام بازیگر نقش لیلا مادر ساحل نقش آفرینی قابل قبولی را از خود ارائه می دهد تا جایی که بسیاری از مخاطبان به همدردی با او می پردازند، شک و ابهام از رضا پروانه دور می شود و رفیق صمیمی نعیم پوست شیر بعد از شنیدن خبر فوت ساحل در بستر بیماری به هم می ریزد. صدرا پوست شیر نیز در قسمت سوم فصل پایانی عاشقانه های زیادی را با ساحل از بازی با آهنگ تا رقص در زیر باران و…به تصویر می کشد.

سرگرد مشکات(شهاب حسینی) همچنان به دنبال یافتن قاتل ساحل است و با بررسی ع ص روی انگشتر به عباس صوفیانی می رسد و پرونده ۱۵ سال پیش نعیم دوباره باز می شود. نکته عجیب و غریب این قسمت از پوست شیر شک مخاطبان به نعیم است، نعیمی که بر اساس گفته شهاب حسینی انگشتر نزد او بوده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *