جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

خانه / ورزش / خبر ورزشی / رئال ۱-۰ گرانادا؛ سه امتیاز با سوپرگل آسنسیو

رئال ۱-۰ گرانادا؛ سه امتیاز با سوپرگل آسنسیو

رئال مادرید به لطف گل دقیقه ۷۵ مارکو آسنسیو توانست گرانادا را شکست داده و حاشیه امنیت در صدر جدول را افزایش دهد.

به گزارش “جالبز”، رئال مادرید امشب در برنابئو میزبان گرانادا بود. جدالی بین تیم اول و تیم شانزدهم لالیگا که برای صدرنشین اهمیت فراوانی داشتو. رئال پس از شکست از بیلبئو و حذف از کوپا دل ری قصد داشت واکنشی مناسب نشان دهد و پس از تساوی دیروز سویا و پیروزی امروز بارسا بر اتلتیکو اهمیت کسب سه امتیاز در بازی امشب بسیاری بالا بود. میزبان در بازی امشب ۶ غایب داشت که مهمترین شان کریم بنزما، کاسیمیرو و وینیسیوس بودند.

 

 

 

 

۴ دقیقه از بازی گذشته بود که گرانادا اولین موقعیت گلزنی را خلق کرد و چیزی نمانده بود پوئرتاس با شوت خود دروازه رئال را بازکند اما تیبو کورتوا با پا توپ را برگشت داد.

 

۷ دقیقه بعد رئال واکنش نشان داد و روی ضربه مارکو آسنسیو می رفت به گل برسد ولی دروازه بان توپ را راهی کرنر کرد.

 

 

 

 

دقیقه ۳۰ بازی روی ارسال از راست تونی کروس، بازیکن گرانادا که قصد دفع توپ را داشت، نزدیک بود دروازه خودی را باز کند ولی تیر مانع شد و یک دقیقه بعد همکاری رودریگو و کاماوینگا بخت دیگری برای رئال ایجاد کرد که این بار دروازه بان توپ را به کرنر فرستاد.

 

 

 

 

رئال در دقایق پایانی دو بار روی شوت های آسنسیو و ایسکو خطرساز شد ولی هر دو بار گلر با واکنش های عالی خود اجازه بازشدن دروازه را نداد. گرانادا هم یک موقعیت خوب را روی درخشش کورتوا از دست داد تا نیمه اول بدون گل مساوی تمام شود.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در ابتدای نیمه دوم کاماوینگا را بیرون کشید و فده والورده را به میدان فرستاند تا خط میانی رئال روان تر کار کند.

 

 

 

 

دقایق ۵۱ و ۵۲ رئال دو بار روی شوت های لوکا مودریچ و رودریگو می توانست به گل برسد ولی مدافعان و دروازه بان مانع شدند.

 

 

 

 

رئال یکپارچه حمله بود و گلر گرانادا یک تنه شانس های گلزنی میزبان را خنثی می کرد. دقیقه ۶۵ ادن هازارد و لوکا یوویچ به زمین آمدند تا رئال مادرید هجومی تر از قبل شود. دو دقیقه بعد روی همکاری این دو بازیکن و شوت ستاره صربT رئال مادرید صاحب موقعیت شد ولی توپ با فاصله ای اندک به بیرون رفت.

 

 

 

 

 

سرانجام تغییرات نتیجه داد و رئال دقیقه ۷۵ به گل رسید. شوتمحکم و زیبای از بیرون محوطه جریمه مارکو آسنسیو دور از دستان گلر به درون دروازه غلتید. این هشتمین گل فصل آسنسیو و چهارمین گلش از بیرون محوطه جریمه بود.

 

 

 

 

رئال دقیقه ۷۸ بازی با خطای مدافع گرانادا روی ادن هازارد به یک ضربه پنالتی دست یافت. متئو لاهوز داور بازی ابتدا اعلام پنالتی کرد ولی سپس با دخالت وی ای آر، پنالتی به ضربه آزاد تبدیل شد.

رئال دقیقه ۸۲ تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت اما ضربه آسنسیو از درون شش قدم را گلر با واکنشی عالی برگشت داد.

در دقایق پایانی بازی رئال می توانست توسط آسنسیو و والورده به گل دیگری هم برسد ولی در نهایت بازی با همان یک گل به اتمام رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *