جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

در کوتاه ترین زمان به کانادا مهاجرت کنید

مهاجرت

اگر با دقت بیشتر، نگاهی به دور و اطراف خود بیاندازید، می بینید که تعداد بسیاری از دوستان و آشنایان تان به کانادا مهاجرت کرده اند و یا در حال انجام اقدامات لازم برای مهاجرت هستند. ممکن است این سوال در ذهن تان به وجود بیاید که آیا مهاجرت، آن هم به کشوری پیشرفته مانند کانادا، کاری آسان است؟ و یا این که کدام راه برای مهاجرت به کانادا مناسب شماست؟ تمام این ها سوالاتی معمول هستند که در ابتدا، ذهن شما را به خود درگیر می کنند.

اما آیا واقعا می توان در مدتی کوتاه و با کمترین هزینه به کانادا؛ سرزمین فرصت های بی پایان، مهاجرت کرد؟ چندین سال است که کانادا در میان سایر کشورها در پذیرش مهاجر خودنمایی می کند و با عنوان مهاجر پذیرترین کشور دنیا شناخته می شود. در حالت کلی دلایل زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؛ از زندگی با کیفیت بالا گرفته تا دانشگاه های برتر و بازار کاری امن و درآمدی چشمگیر.

همه و همه دلایلی هستند که شاید ذهن شما را به خود درگیر کرده باشند. شما به راحتی می توانید به کانادا مهاجرت کنید و ادامه ی زندگی خود را آن طور که دوست دارید رقم بزنید. اگر شما مهارت خاصی برای مهاجرت دارید، خواندن این مطلب را از دست ندهید.

مهاجرتی آسان به کانادا با اکسپرس اینتری

در ابتدا باید گفت سیستم Express Entry یک برنامه مهاجرتی نیست، بلکه یک سیستم مدیریتی است که توسط اداره شهروندی و مهاجرتی کانادا (IRCC) مورد استفاده قرار می گیرد تا به کمک آن فرایند ثبت درخواست مهاجرین را مدیریت و بررسی کنند. روش جدید جهت اخذ امتیاز برای مهاجرت است. به تعبیر دیگر به جای این که دولت فدرال کانادا مثل سابق همه پرونده ها را بررسی نماید، از میان پرونده هایی که به این منظور ارسال می شوند، سریع تر از قبل، نیروی کار حرفه ای و متخصص را انتخاب می نماید.

این را بخاطر داشته باشید که اکسپرس اینتری یک سیستم رقابتی می باشد به این صورت که تمامی متقاضیان مهاجرت به کانادا را در مقابل هم قرار می دهند و در میان آن ها شایسته ترین افراد انتخاب می شوند. این رتبه بندی بیشتر بر اساس سن، تحصیلات، میزان تسلط زبان، تجربه کاری و فاکتور های دیگری می باشد.
 
در صورتی که بتوانید در رتبه بالاتری در سیستم اکسپرس انتری قرار گیرید شانس دریافت اقامت کشور کانادا را تنها ظرف مدت چند ماه خواهید داشت. حال اگر طرفدار پرو پا قرص کانادا و مهاجرت به آن هستید، دست روی دست نگذارید. وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت می توانند شما را از این طریق تا رسیدن به کانادا همراهی کنند.
 
حال سوال اصلی این جاست که آیا برای قرعه کشی بعدی، نیاز است که دوباره در این سیستم ثبت نام نمایید؟ خیر. خوشبختانه در این قرعه کشی، امکان آن وجود دارد که در آینده دولت کانادا به مهارت شما نیاز نداشته باشد. بنابراین رزومه شما در این سیستم باقی می ماند و هر لحظه که دولت فدرال کانادا به مهارت شما نیاز پیدا کند با شما ارتباط برقرار خواد کرد.
 
چرا مهاجرت به کانادا از طریق موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت پیشنهاد می شود؟

اگر می خواهید که در سال ۲۰۲۰ خود را یکی از چند میلیون نفری بدانید که وارد کانادا می شود، بدون هیچ گونه معطلی با یکی از مشاوران یا وکلای مهاجرتی موسسه ما ارتباط برقرار کنید. براساس گزارشات و آمارهای منتشر شده، در آخرین دوره قرعه کشی اکسپرس اینتری که در تاریخ ۱۰ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی برگزار گردید، با توجه به استقبال بی نظیر افراد از سراسر جهان و پذیرش ۵۰۰ هزار نفر نیروی متخصص برای مهاجرت به کانادا، پیش بینی شد تا سال ۲۰۲۰ نزدیک به یک میلیون نفر از طریق اکسپرس اینتری وارد کانادا شوند.

آیا اکسپرس اینتری تنها راه مهاجرت به کانادا است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت، خیر! راه های بسیاری برای مهاجرت به کانادا پیش پای شما قرار دارد، اما مسئله اصلی انتخاب بهترین آن هاست. موسسه ی حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت با تیم حرفه ای و وکلای بین المللی از یکی از بهترین و با تجربه ترین موسسات مهاجرتی است که از میان راه های مهاجرت به کانادا بهترین آن ها را با توجه به بررسی های تخصصی شرایط شما، ارائه می دهند.

ضمن این که شما را در انتخاب مطمئن ترین و قانونی ترین روش های مهاجرت یاری می کنند و در عین حال حافظ سرمایه ی شما هستند، پس نگران نباشید و ایده آل های زندگی خود را نادیده نگیرید بلکه آن ها را کشف و تقویت نمایید و مابقی زندگی خود را در کانادا با بهترین امکانات زندگی سپری کنید و اوقات خود را در فستیوال های پاییز و زمستانی، با خوردن بهترین غذاهای کانادا سپری کنید؛ کسب و کاری موفق راه بیاندازید و با بهره گیری از استعداد و توانایی های تان، بقای کار خود را تضمین کنید. اگر همین حالا هم اقدام کنید، دیر نیست. برای این که سال ۲۰۲۰ با ما در کانادا باشید، فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا را کامل نمایید تا نام شما از قلم نیفتد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code