جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

در کدام شهرهای شمال، ویلای ارزان قیمت بخریم؟

ویلا در شمال

ویلای ارزان در شمال را از کجا و در چه شهری بخریم ؟

آیا به خرید ویلا در شمال ، در یک منطقه خوش آب و هوا علاقه مند هستید، اما بودجه کافی برای این کار در اختیار ندارید؟ به این ترتیب لازم نیست نگران باشید! با مطالعه این مطلب به راحتی می توانید متوجه شوید که چگونه یک ویلای ارزان قیمت، مطابق میل و سلیقه خود در یکی از شهرهای شمالی خریداری کنید.

ویلای شمال

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

 شما نباید به واسطه بودجه اندک خود برای خرید ویلا در شمال، رویای زندگی در یک ویلای زیبا را از سر بیرون کنید. شاید در نگاه اول، فاصله زیادی تا خرید یک ویلای شیک و ارزان قیمت در شمال کشور داشته باشید، اما اگر کمی هوشمندانه عمل کنید، بی شک به هدف خود خواهید رسید.

 تمام شهرهای شمال کشور در استان های گیلان، مازندران و گلستان و به ویژه مناطق نزدیک به ساحل دریا بهترین موقعیت ها را برای خرید ویلا در شمال کشور فراهم کرده اند. آنچه افراد را به خرید یک ویلا یا زمین در شمال کشور تشویق می کند، چیزی جز آب و هوای مطبوع و لذت بخش ساحل دریای خزر نیست. زندگی در شهرهای استان مازندران نظیر رامسر، محمود آباد، بابلسر، چالوس، نوشهر و غیره، جذابیت و لطف خاصی دارد. 

تصور کنید در فصل بهار می توانید از نسیم خنک دریا لذت ببرید و منظره زیبای شکوفه های درختان میوه را از نزدیک تماشا کنید. کمتر کسی است که این مناظر را از نزدیک ببیند و فکر خرید ویلا در چمستان یا خرید ویلا در نور و سایر شهرها را در ذهن نپروراند.

خرید ویلا در شمال، نه تنها برای تمام شهرهای استان مازندران، بلکه برای استان گیلان نیز صدق می کند. استان گیلان در حاشیه غربی دریای خزر قرار گرفته است.

معروفترین شهرهای گیلان شامل بندر انزلی، لاهیجا،ن رودسر و لنگرود به حاشیه دریای خزر، نزدیک تر هستند، بنابراین بهترین موقعیت را برای خرید و فروش ویلا در شمال کشور در اختیار دارند. وجود مراکز خرید در شهرهای ساحلی نظیر لاهیجان و بندر انزلی، همچنین جاذبه های گردشگری بی نظیر از طبیعت چشم نواز و توصیف ناپذیر، همگی عواملی هستند که موجب می شود افراد به خرید ویلا در شمال کشور تشویق شوند.

نکاتی برای خرید ویلای ارزان قیمت در شهرهای شمال کشور

 اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که برای خرید ویلا در آمل یا خرید ویلا در چمستان و حتی تهیه یک ویلا در شهرهای استان گیلان با محدودیت بودجه مالی مواجه اید، توجه شما را به نکات زیر جلب می نمایم. به این ترتیب تصمیم گیری برای خرید یک ویلا و مدیریت هزینه ها برای شما آسان تر خواهد بود:

خرید ویلا در شمال

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

 

۱- تصویر شفاف از وضعیت مالی خود تهیه کنید

 اگر تصمیم دارید برای خرید ویلا در نور، چمستان، بندر انزلی یا هر نقطه دیگر از شمال کشور اقدام کنید بهتر است قبل از ورود به معامله خرید و فروش، وضعیت مالی خود را شفاف سازی کنید. پیشنهاد می کنیم یک برگه سفید برداشته و هر آنچه که در اختیار دارید و می توانید برای خریدن ویلای مورد نظر خود خرج کنید، یادداشت نمایید. زمانی که تصویر شفاف از هزینه ها و پس انداز ها در اختیار داشته باشید به راحتی می توانید ملک مناسب را پیدا کنید.

ویلا در نور

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

۲- مخارج زندگی خود را یادداشت کنید

پس از آن که وضعیت مالی خود را بررسی کردید لازم است برای خرید ویلای ارزان قیمت در شمال کشور، مخارج روزانه زندگی خود را نیز تعیین کنید. ممکن است با خرید ویلا مجبور شوید چند ماهی را با محدودیت در مخارج روزانه سپری کنید. اگر قبل از سکونت در ویلای خریداری شده، این موارد را به دقت تنظیم نکنید، با مشکلات زیادی مواجه می شوید. مخارج روزانه زندگی شامل هزینه های غذا، پوشاک، هزینه های رفت و آمد به مدرسه و محل کار، بیمه، حمل و نقل، هزینه های سرگرمی و نظایر این ها می باشد. دقیقاً مشخص کنید آیا خرید ویلا در چمستان یا  خرید ویلا در نور برای شما به صرفه است یا خیر؟!

خرید ویلا ارزان در شمال

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

 اجازه دهید آنچه در قسمت بالا ذکر کردیم با یک مثال، بیشتر توضیح دهیم؛ فرض کنید هزینه خرید ویلا در شمال برای شما چیزی حدود ۳۰۰ میلیون تومان تمام شود. این در حقیقت یک قیمت ارزان و مناسب برای ویلاهای شمال کشور است. اگر تمام پس انداز و  حقوق ماهانه خود را برای این کار اختصاص دهید و هزینه های روزمره شما در هر ماه، رقمی حدود دو تا سه میلیون تومان باشد، به نظر می رسد پس از اقامت در ویلا باید تمام حقوق ماهیانه خود را به پرداخت اقساط، بازپرداخت و یا پرداخت کل هزینه خرید ویلا در شمال، اختصاص دهید. بی شک این مسئله شما را دچار سردرگمی  و مشکلات مالی خواهد کرد.

۳- انتخاب یک ویلا از میان چندین پیشنهاد

 پس از آنکه تمام موارد را برای خرید ویلا در شمال، فراهم کردید اکنون لازم است تمام پیشنهادهای فروش ویلاهای شمال با قیمت ارزان را ارزیابی کرده و در نهایت، یک ویلا را خریداری کنید. پیشنهاد می کنیم تمام مراحل معامله را قانونی و با نظر کارشناسان مجرب انجام دهید تا از گرفتار شدن در دام کلاهبرداران املاک شمال کشور در امان باشید.

خرید ویلا

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

 با توجه به اهمیت قانونی بودن معاملات املاک شمال کشور، توصیه می کنیم راهنمایی و مشاوره رایگان را از کارشناسان مجرب در این زمینه دریافت کنید. خدمات مشاوره رایگان برای خرید ویلا در آمل، خرید ویلا در چمستان و سایر شهرهای شمال کشور نیز از این شیوه قابل دریافت می باشد.

زیباترین شهرهای شمالی برای خرید ویلای ارزان قیمت

 هرچه از زیبایی طبیعت شهرهای شمال کشور بگوییم، باز هم کم گفته ایم! منظره کوهستان های سرسبز، جنگل های وسیع با درختان سر به فلک کشیده، آبشارهای مرتفع با صدای گوش نواز صدای قطرات آب، دریاچه ها و برکه های زیبا با طبیعت دست نخورده، تنها یک گوشه از زیبایی های شمال کشور هستند. جاذبه های گردشگری نه تنها برای تفریح مشتاقان طبیعت مناسب هستند، بلکه جزو اکوسیستم های طبیعی شمال کشور برای گونه های جانوری و گیاهی محسوب می شوند. چه بسا برخی از مناطق طبیعی در شمال کشور جزو مناطق حفاظت شده محیط زیست قرار گرفته اند.

خرید ویلا در نور

خرید ویلا

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

 شهرهای مازندران و گیلان در شمال کشور بهترین گزینه ها را برای خرید ویلا در شمال در اختیار دارند. کمتر کسی یافت می شود که تمایل نداشته باشد در مجاورت این طبیعت بکر و زیبا اقامت کند!! شهر نور یکی از زیباترین شهرهای استان مازندران است که آبشارهای بسیار زیبا با مناظر شگفت انگیز در دل طبیعت در این مکان قرار گرفته اند. گردشگرانی که به ورزش های کوهنوردی، صخره نوردی و طبیعت گردی علاقه دارند بهتر است شهر نور را برای سفر انتخاب کنند. همچنین خرید ویلا در نور، این امکان را فراهم می آورد بتوانید در نزدیکترین فاصله از زیبایی های طبیعت زندگی کنید. پارک جنگلی شهر نور، یکی از معروف ترین و زیباترین جاذبه های این شهر است  که  یک اکوسیستم کامل را برای درختان جنگلی  با گونه های متنوع، فراهم نموده است.

 خرید ویلای ارزان قیمت در محمودآباد

خرید ویلا

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

 از شهر نور که بگذریم، یکی دیگر از پرطرفدارترین مناطق برای خرید ویلا در شمال، شهر محمودآباد است. محمودآباد دقیقاً در مجاورت شهر نور در سمت شرق آن و همچنین در نزدیکی بابلسر، آمل و بابل قرار گرفته است. محمود آباد یک شهر ساحلی است که به داشتن ویلاهای ارزان قیمت، مدرن و بسیار شیک شهرت دارد. حتی اگر برای خرید ویلا در آمل نیز اقدام کنید می توانید مطمئن باشید که ویلاهای شهر آمل، دست کمی از ویلاهای محمودآباد یا شهر نور ندارند. به جرأت می توان گفت زیباترین مناطق دریای خزر را می توانید در ساحل محمودآباد تماشا کنید. پیشنهاد می کنیم برای یافتن یک ویلای ارزان قیمت در محمودآباد یا آمل با افراد با تجربه در زمینه املاک شمال گفت و گو کنید.

خرید ویلا در چمستان

خرید ویلا

خرید ویلا ارزان قیمت در شمال

 چمستان نام یک بخش مرکزی از توابع شهر نور است. چمستان به داشتن مراتع سرسبز و جنگل های انبوه شهرت دارد. این منطقه در فاصله ۱۵ میلی متری از شهر نور واقع شده است. زیباترین جاذبه های گردشگری، کوهستان های زیبا و به ویژه آب و هوای دلپذیر و  مطبوع موجب شده اند مشتریان خرید ویلای ارزان قیمت در چمستان به تدریج رو به افزایش گذارد.  زندگی در حاشیه پارک های جنگلی در چمستان، احساس آرامش وصف ناپذیری را در ساکنین ویلا به وجود می آورد. اگر به منظره کوهستانی، گردش در کنار دریاچه و پیاده روی در جاده های جنگلی علاقه مند هستید، خرید ویلا در چمستان برای شما بهترین انتخاب خواهد بود. 

عوامل موثر در قیمت خرید ویلا در شمال

خرید ویلا

قیمت خرید ویلا در شمال

 برای تمام مشتریان خرید ویلا در شمال کشور اهمیت دارد که بتوانند یک ویلای ارزان قیمت با امکانات کامل پیدا کنند. درصد بیشتری از مشتریان املاک و مستغلات شمال کشور از همین دسته اند و درصد کمی وجود دارند که هزینه های ویلا برای آنها اهمیتی ندارد. عوامل مختلفی در قیمت خرید ویلاهای شمال کشور نقش دارند؛ نوسانات اصلی در بازار خرید و فروش ویلا در راستای تغییر فصل و رونق بازار، عامل اصلی تغییرات قیمت این ساختمان ها به شمار می روند.

 یکی دیگر از عواملی که در قیمت خرید ویلا در شهرهای شمال کشور تاثیر می گذارد، عرضه و تقاضا برای گروه خاصی از ویلاها است. به طور مثال، تعداد مشتریان خرید ویلاهای ساحلی بسیار بیشتر از خرید ویلاهای کوهستانی هستند. این جمله به مفهوم آن است که بازار خرید و فروش ویلاهای ساحلی رونق بیشتری دارد. در مقابل اگر گروهی از ویلاها به درستی مورد استقبال قرار نگیرند به نوعی دچار رکود در بازار خواهند شد و این عامل به طور غیر مستقیم در قیمت نهایی خرید و فروش موثر است.

 عامل دیگری که می توان آن را در خرید ویلا در شمال کشور موثر دانست، موقعیت شهرهای مختلف است. قیمت خرید ویلا در آمل با قیمت خرید ویلا در نور یا محموداباد و حتی سایر شهرها در استان گیلان و سایر شهرهای استان مازندران با یکدیگر متفاوت است. هر چه ساخت و ساز یک ویلا پیشرفته تر باشد و از امکانات بهتری برخوردار باشد، قیمت ویلا بالاتر است. 

با توجه به این که بازار خرید و فروش ویلاهای شمال کشور در هر دوره دچار تغییرات قابل توجه می شود، لازم است قیمت روز خرید ویلا در شمال را از مراجع معتبر دریافت کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code