جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

خانه / بوسکتس: شکست ۸-۲؟ بایرن تیم ۲ فصل قبل نیست

بوسکتس: شکست ۸-۲؟ بایرن تیم ۲ فصل قبل نیست

سرخیو بوسکتس می گوید که بارسایی ها از لحاظ ذهنی خود را برای برتری بر بایرن مهیا کرده اند.

به گزارش “جالبز”، فردا شب در نوکمپ و از هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان بارسا میزبان بایرن مونیخ است. دیداری انتقامی برای آبی اناری ها چرا که تابستان ۲۰۲۰ در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و در لیسبون برابر حریف آلمانی ۸-۲ مغلوب شدند.

نسبت به آن تیم بارسا دیگر لیونل مسی، گریزمان و لوئیس سوارز را در اختیار ندارد و رونالد کومان نیز جانشین کیکه ستین شده است.

 

 

 

 

سرخیو بوسکتس کاپیتان اول بارسا در نشست خبری این بازی گفت:« برای شروع رقابت ها انگیزه بالایی داریم. درگروه سختی قرار داریم و کسب نتیجه خوب در بازی های خانگی حیاتی است. بایرن حریف بزرگ و باکیفیتی است و در همه جای زمین به دنبال تسلط بر حریفش است. انتظار دارم در سطح خودمان باشیم و در نهایت پیروز شویم. از لحاظ ذهنی روی این قضیه کار کرده ایم.»

 

اختلاف نظر کومان و لاپورتا:« این مساله به خودشان ارتباط دارد و هر کسی مسئول حرف های خودش است. همه صلاح باشگاه را می خواهند و اگر مشکلی دارند باید  حرف بزنند و بین خودشان حل کنند. هرچند فکر نمی کنم مشکلی بین شان باشد و هر کسی عقیده خودش را گفته است.»

 

 

 

 

ممفیس دیپای:« از همین ابتدا با گل و پاس گل توانسته به تیم کمک کند و پس از چند فصل خوب در لیون به ما ملحق شده است. معتقدم خرید بزرگی است و بازیکن مهمی برای ما محسوب می شود. خیلی خوب هم با هواداران ارتباط برقرار کرده و تطابق پذیری او نیز سریع بود.»

 

فتح لیگ قهرمانان بدون لیونل مسی:« در فوتبال هر چیزی امکان پذیر است. فصل قبل کسی روی چلسی حساب نمی کرد ولی قهرمان شدند. می دانیم که دیگر لئو و قابلیت های فردی بی مثالش را در اختیار نداریم ولی مهم است مثل یک تیم باشیم و در سطحی بالا بازی کنیم. باید با دوران بدون مسی کنار بیاییم و از آن بگذریم. دشوار است ولی بارسا همیشه باشگاهی جاه طلب بوده و خواهد بود.»

 

اعتماد به کومان:« البته که اعتماد داریم و همه در یک قایق هستیم، در یک مسیر حرکت می کنیم و هماهنگیم.»

 

 

 

 

جدایی مسی:« شوکه شدیم. همه ارزش مسی برای بارسا را می دانند و برای خود من نیز یک دوست ارزشمند بود. هضم این اتفاق سخت بود ولی حالا باید آن را فراموش کنیم و تلاش داریم همین کار را انجام دهیم. باید با نبود لئو کنار بیاییم.»

 

تغییرات نسبت به شکست ۸-۲ تابستان گذشته از بایرن:« مربی ما تغییر کرده و بازیکنانی جدید نیز به تیم اضافه شده اند. بایرن هم مثل ما هم در کادر مربیگری و هم بازیکنان تغییراتی داشته و تیم دو فصل پیش نیست. بایرن تیمی کامل است. شکست ۸-۲ اتفاقی بود که به سختی می توانستیم قبولش کنیم ولی در فوتبال همیشه شاهد نتایج مثبت و منفی هستیم. بازی فردا از هر حیث متفاوت خواهد بود.»

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code