جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

خانه / ورزش / خبر ورزشی / اصرار عجیب داور؛ سوت پایان قبل از دقیقه ۹۰! (عکس)

اصرار عجیب داور؛ سوت پایان قبل از دقیقه ۹۰! (عکس)

به نظر می رسد داور دیدار دو تیم تونس و مالی عجله فراوانی برای تمام کردن این مسابقه داشت.

به گزارش “جالبز”، تورنمنت جام ملت های آفریقا چند روزی است آغاز شده و هر روز شاهد رقم خوردن حواشی عجیب و غیرمنتظره در این مسابقات هستیم. امروز تیم ملی مالی با تکیه بر پنالتی دقیقه ۴۸ خود با یک گل از سد تونس گذشت، اما تصمیمات داوری در این دیدار بسیار عجیب و غیرقابل باور بود.

 

به نظر می رسد داور این دیدار برای تمام کردن بازی و زدن سوت پایان خیلی عجله داشت و در نهایت در دقیقه ۸۹.۴۰ این کار را انجام داد. این تصمیم عجیب در شرایطی گرفته شده که در نیمه دوم داور در یک صحنه به سراغ VAR رفته و صحنه را مورد بازبینی قرار داد.

 

جالب اینجاست داور ابتدا در دقیقه ۸۵ سوت پایان را زد که به علت اعتراض بازیکنان و کادر فنی تونس، مسابقه از سر گرفته شد. در ادامه یک بازیکن مالی نیز از زمین اخراج شد و داور بعد از بازبینی دوباره تصمیم خود را عوض کرد.

 

اما در نهایت علیرغم تمامی این اتفاقات، داور تصمیم گرفت سوت پایان بازی را بدون اعلام حتی یک دقیقه وقت اضافی و در دقیقه ۸۹.۴۰ بزند. این تصمیم عجیب به شدت مورد اعتراض کادر فنی و بازیکنان تیم ملی تونس شد و در نهایت مداخله نیروهای پلیس باعث شد داور از این مهلکه جان سالم به در برده و راهی رختکن شود. اما عجیب تر اینکه بعد از گذشت ۲۵ دقیقه، قرار شد دو تیم برای انجام این چند دقیقه تلف شده به زمین بازگردند و البته قضاوت بازی به عهده داور چهارم باشد.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *