با استفاده از یک متن دل شکسته می‌توان احساسات پر از غم و اندوه خویش را تا حدودی از اعماق قلب و روح بیرون آورده و از شدت رنج‌آوری آن‌ها کاست.

۲۱ متن دل شکسته غمگین و عاشقانه کوتاه

 

جالبز | دسته سرگرمی – زمانی که به نظر می‌رسد تمام نورهای امید به خاموشی گراییده و اندوه بر قلب مستولی می‌شود، نوشتن یک متن دل شکسته باعث خواهد شد تا کمی احساس تسکین داشته باشیم. با به اشتراک گذاشتن متن‌های غمگین، اشعار عاشقانه اندوهبار و مانند آن‌ها، بخشی از بار غصه‌ای که بر دوش می‌کشیم را با دیگران قسمت کرده و احساس آرامش بیشتری به ویژه در غم جدایی پس از رابطه عاشقانه خواهیم داشت. اگر می‌خواهید بخشی از اندوه ناشی از دل شکستگی خود را در قالب جملات آشکار سازید، این محموعه متن دل شکسته را در ادامه دنبال کنید.

 

متن دل شکسته سنگین برای بیو و پروفایل

زندگی می‌توانست با من مهربان‌تر از این باشد که اینک از خود رخ نشان داده، اما می‌دانم که تو واسطه‌ای شدی تا روی غم‌انگیز و ناگوار خود را برای من نمایان سازد.

♥♡♥

رو به روی دیوار اندوه ایستاده‌ام. قلبم سراسر مالامال رنج است و می‌دانم که هنوز این مسیر غم‌انگیز ادامه دارد.

♥♡♥

اگر بتوانم دریچه قلبم را حتی لحظه‌ای باز کنم، از تماشای خونریزی آن و این که چطور در خون خود به سختی می‌تپد، تو نیز دلگیر خواهی شد.

♥♡♥

هیچ چیز اینجا دیگر شبیه خانه‌ای نیست که روزی تمام امیدهایم به آن گره خورده بود. اکنون همه چیز به رنگ خاکستری تلخی به نظر می‌آید.

♥♡♥

به دوردست نگاه می‌کنم، تو آن جا ایستاده‌ای، اما هنوز به من نگاه نمی‌کنی و گویی نگاهت پر از شماتت است.

♥♡♥

غم انگیز است، چیزهایی که همه به راحتی به دست آورده و لحظه‌ای قدر آن را نمی‌دانند، برای من به طرز دردناکی ناممکن است. دیدن تو، بوییدن تو و داشتن تو.

♥♡♥

می‌دانم که در این میدان تنها ایستاده‌ام و هیچ یاوری برایم نخواهد بود. من و غم از روز نخست با هم همزاد و همراه بوده‌ایم.

 

۲۱ متن دل شکسته غمگین و عاشقانه کوتاه

 

متن سنگین تنهایی؛ مجموعه ای از جملات تنهایی غمگین و کوتاه

 

می‌دانی چه چیزی در زندگی‌ام را به خوبی تمرین کرده و آن را با تمام وجود آموخته‌ام: از دست دادن! تحمل دل شکستگی و باز تماشای از دست دادن!

♥♡♥

تو شاید این را نمی‌دانستی، اما برای من تمام زندگی بودی که با رفتنت، به پایان رسید.

♥♡♥

در تمام آن لحظه‌ها، تنها یک فکر در سر من جریان داشت، به وقت رفتن تو چطور باید روحم را در بدنم نگاه دارم. اما تو که رفتی، روحم هم مرا ترک کرد.

♥♡♥

این خانه سرد و ساکت و همه جا پر از نجوای غم‌انگیز جدایی است. تو مرا بی هیچ رحمی رها کردی و حتی قدرت دنبال کردنت را نداشتم. دل شکسته و بی‌رمق، آن قدر در این ماتمکده می‌مانم تا به پایان برسم.

♥♡♥

این دنیای سیاه که پس از تو آغاز شد، دنیای شورانگیزی بود که با رفتن تو به پایان رسید.

♥♡♥

می‌توانستم شادترین موجود روی زمین باشم، تنها اگر تو در این نزدیکی می‌ماندی.

♥♡♥

می‌دانی غم هم به اندازه شادی زیباست، وقتی علت دل شکستگی من تو باشی. سیاهی غم هم به سان سیاهی گیسوان تو دوست داشتنی است، زمانی که علت آن سیاهی دوری از چشمان سیاه تو باشد.

♥♡♥

من در چنگال اندوه رها شده‌ام و این زندانی شدن را دوست دارم. هرگز دیگر از این غصه بیرون نخواهم آمد و هرگز انگیزه‌ای برای بیرون آمدن از آن ندارم.

 

 

خوب می‌دانم، این شروع پایان است. شروعی تلخ که دیگر نمی‌توانم از نو آغازش کنم.

♥♡♥

همه چیز به پایان رسیده و من هیچ کس را مقصر نمی‌دانم. من می‌دانستم که این قصه، به تلخی به پایان می‌رسد و با این همه آرزو داشتم که آن را تا آخرین نقطه بازی کنم.

♥♡♥

دهانم به هیچ کلامی باز نمی‌شود، گو این که پیش از این هر آن چه داشتم برای نگه داشتن تو گفته و دیگر یارای سخن گفتن ندارم.

♥♡♥

سرانجام موفق به کشتن تمام امید من شدی و دیگر هیچ کورسویی در دنیایم باقی نمانده است. این جا درهم شکسته نشسته و هر چه می‌نگرم هیچ روشنایی در آن دوردست پیدا نیست.

♥♡♥

اگر قدرت حتی یک قدم بیشتر داشتم، آن قدم را به سوی تو می‌آمدم؛ اما تمام توان من به پایان رسید و با از دست دادن تو، به انتهای زندگی رسیدم.

♥♡♥

پیش از روبرو شدن با پایان دنیا، با پایان قصه ما روبرو شدم و اکنون دیدن پایان زندگی، به هیچ وجه سخت و دردناک نیست.

♥♡♥

عشق می‌توانست شبیه به پروانه‌های کوچک، شمع و گل‌های سرخ باشد، اما من آن را به شکل پروانه‌ای بزرگ و درنده تجربه کردم که تمام گل‌های سرخ و پروانه‌های کوچک را بلعید.

 

متن دل شکسته ، اندوهبار و مملو از احساسات غمگین

 

 

کلام آخر

متن دل شکسته و داغون و جملات غم‌انگیز، اگر چه ناخوشایند هستند، اما مرور آن‌ها کمی تسکین‌دهنده خواهد بود. هر کدام از ما در زندگی لحظات خوش و ناخوشی داشته و غم را تجربه کرده‌ایم. شما نیز از اعماق قلب خود، بهترین جمله و متن دل شکسته، غم در شعر فارسی و … را که می‌شناسید را برای ما بنویسید و در بخش نظرات با ما و دیگر دنبال‌کنندگان وب سایت جالبز در میان بگذارید.

منبع: ستـــاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *