خبرنگار اعزامی جالبز به آبادان در گزارش اختصاصی اعلام کرد ۳۴اُمین جسد هم از زیر آوار متروپل خارج شد. همچنین خبرنگار جالبز وارد ساختمان نیمه ویرانه متروپل شده است که در ادامه می توانید ویدئو آن را مشاهده کنید.

گزارش ویژه از داخل ساختمان متروپل ؛ موش‌های غول‌پیکر در ساختمان فروریخته

۹ روز ازحادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان گذشت به گزارش خبرنگار اعزامی جالبز دیروز ساعاتی عملیات آواربرداری به علت تکانه های ساختمان ویران شده متوقف شد وماشین آلات و تمام نیروها از اطراف متروپل دور شدند.تصاویر نشان می دهد گویا یکی از ستون های ساختمان کج شده و به گفته شاهدان هر لحظه امکان داشت ساختمان نیمه ویرانه دوباره ریزش کند.

از ساعات آغازین روز نهم عملیات آواربرداری مجددشروع شد.

سرپرست سازمان نظام مهندسی ساختمانی کشور با بیان اینکه ساختمان مترو پل به شکل عجیبی ساخته شد، گفت: یکی از اقدامات مهم مالک ساختمان این بود که این طرح بدون اخذ پروانه شروع به ساخت شد.

ویدئویی از ستون حیاتی ساختمان متروپل

تصاویر اختصاصی جالبز نیز نشان می دهد که متروپل تنها ساختمان غیراستاندارد آن منطقه نبوده است که این موضوع بسیار قابل تامل می باشد و باید مسئولین برای ایمن سازی ساختمان ها فکری کنند تا این اتفاق تلخ دوباره تکرار نشود.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان درباره آمار دانش آموزان جان باخته در ریزش متروپل گفت: در حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان پنج دانش آموز جان خود را از دست دادند که پیکرهای آنها از زیر آوار خارج شده است.