جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

خانه / بانوان / چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

شاید برای خیلی‌ها این موضوع جالب باشد که بهترین فاصله قد بین زوج‌ها چقدر است؟ غالبا گفته می‌شود که بهتر است مردان حدود ۱۰ سانتی‌متر بلندتر از زنان باشند که مثلا حتی با وجود پوشیدن کفش پاشنه بلند، مرد همچنان چهار تا پنج سانتی‌متر بلندتر باشد و زن با دیدن مرد بلندتر احساس قدرت و حمایت از او بگیرد. با این حال، علم در مورد اینکه چه تفاوت قدی می‌تواند برای یک زوج عالی باشد جواب قطعی نداشته است؛ برخلاف دنیای غیرعلمی که حسابی برای این مورد نقد و توجیه و نظر دارد؛ مثلا برای کنار هم ایستادن فرشته و نوید در جشنواره کن حسابی بازار نظرات داغ بود.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

مگان فاکس و مشین گان کلی

مگان فاکس، بازیگر و مدل ۳۶ ساله آمریکایی، و مشین گان کلی، خواننده و بازیگر ۳۲ ساله آمریکایی، که سر فیلمبرداری یک فیلم با هم آشنا شدند بعد از حدود یک سال آشنایی در اوایل سال ۲۰۲۲ در پست‌های اینستاگرام‌شان به مخاطبان خود خبر دادند که نامزد کردند.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

مگان با قد ۱۶۳ و نامزدش با قد ۱۹۲ سانتی‌متر حدود سی سانتی‌متر اختلاف قد دارند. برایان آستین گرین، همسر سابق مگان فاکس، هم با قد ۱.۸۳ متر در حدود بیست سانتی‌متر از مگان بلندتر بود.

جو جوناس و سوفی ترنر

جو جوناس، خواننده ۳۲ ساله آمریکایی و سوفی ترنر ، بازیگر ۲۶ ساله انگلیسی، که از سال ۲۰۱۹ با هم ازدواج کرده‌اند اختلاف قد حدود سه چهار سانتی‌متری دارند.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

آنها از آن دسته زوج‌هایی هستند که شوهر از همسرش کوتاه قدتر است. قد سوفی حدود ۱۷۵ و قد جو ۱۷۱ سانتی‌متر است.

ساشا بارون کوهن و آیلا فیشر

ساشا بارون کوهن، کمدین ۵۰ ساله انگلیسی، که از سال ۲۰۱۰ با آیلا فیشر، بازیگر و نویسنده ۴۶ ساله، ازدواج کرده تفاوت قد سی سانتی‌متر دارند. قد کوهن حدود ۱۹۱ و آیلا ۱۶۰ سانتی‌متر است.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

کامرون دیاز  و بنجی مدن

کامرون دیاز، بازیگر و مدل جذاب ۴۹ ساله آمریکایی، از سال ۲۰۱۵ با بنجی مدن ازدواج کرده است. بنجی موزیسین آمریکاییست که علاوه بر اینکه شش سال از کامرون کوچکتر است، شش سانتی‌متر هم از او کوتاهتر است. قد کامرون ۱۷۴ سانتی‌متر است.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

ریس ویترسپون و جیمی تاث

ریس ویترسپون، بازیگر و تهیه کننده ۴۶ ساله آمریکایی که ۱.۵۶ سانتی‌متر قدش است از سال ۲۰۱۱ با جیمی تاث ازدواج کرده که قد او ۱۸۵ سانتی‌متر است. قد همسر قبلی او، رایان فیلیپ، ۱۷۵ سانتی‌متر بود.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

بن افلک و جنیفر لوپز

بن افلک ۴۹ ساله بعد از سال ۲۰۰۴ که نامزدی‌اش را با جنیفر لوپز به هم زد و  با جنیفر گارنر ازدواج کرد، حالا حدود یک سال است که به جنیفر لوپز برگشته.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

این زوج هم تفاوت قدی حدود سی سانتی‌متر دارند. بن قدی حدود ۱۹۲ سانتی‌متر دارد و قد جنیفر ۱۶۴ است.

گوئندولین کریستی و گیلز دیکن

اگر سریال «بازی تاج و تخت» را دیده باشید گوئندولین کریستی را در نقش برین تارث به یاد دارید که اندام درشتی داشت و شمیشیر زن خیلی ماهری بود. قد این بازیگر ۴۳ ساله انگلیسی، ۱۹۱ سانتی‌متر است.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

شریک زندگی او گیلز دیکن، طراح مد ۵۳ ساله انگلیسی است که قدش ۱۸۵ سانتی‌متر است.

جسیکا سیمپسون و اریک جانسون

قد جسیکا سیمپسون، خواننده و بازیگر ۴۱ ساله آمریکایی، ۱.۶۱ متر است. او از سال ۲۰۱۴ با اریک جانسون ازدواج کرده. اریک ۴۲ ساله، یک بازیکن سابق فوتبال آمریکایی است که قدش ۱.۹۱ متر است و سی سانتی‌متر از همسرش بلندتر است.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

پیتر دینکلیج و اریکا اشمیت

پیتر دینکلیج، بازیگر و تهیه‌کننده ۵۲ ساله کوتاه قامت آمریکایی که قدش ۱۳۵ سانتی‌متر است از سال ۲۰۰۵ با اریکا اشمیت ازدواج کرده.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

اریکا با قد ۱۶۸ سانتی‌متر در بین زنان هم، تقریبا بلند قد به حساب می‌آید.

نیکول کیدمن و تام کروز و کیت اوربان

قد نیکول کیدمن، بازیگر ۵۴ ساله استرالیایی، حدود ۱۸۰ سانتی‌متر است. قد او از همسر اولش، تام کروز حدود ۱۰ سانتی‌متر بلندتر بود.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

نیکول که از سال ۲۰۰۶ با کیت اوربان، خواننده و ترانه‌سرای استرالیایی- آمریکایی ازدواج کرده از او هم حدود ۲ سانتی‌متر بلندتر است.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

کریس همسورث و السا پاتاکی

کریس همسورث بازیگر جذاب ۳۸ ساله آمریکایی که او را بیشتر با نقش «ثور» می‌شناسیم از سال ۲۰۱۰ ازدواج کرده. همسر او السا پاتاکی نام دارد که اهل اسپانیا و مدل و بازیگر است.  السا حدود هفت سال از کریس بزرگتر است و قدش ۱۶۱ سانتی‌متر است و کریس با قد ۱.۹۰ حدود سی سانتی‌متر از او بلندتر است.

چند زوج‌ مشهور با اختلاف قد نجومی

این زوج سه فرزند دارند. کریس دو برادر به اسم لوک و لیام دارد که لیام هم بازیگر است او هم ۱۹۱ سانتی‌متر قدش است.

لیام و مایلی سایرس، خواننده و بازیگر معروف ۲۹ ساله آمریکایی، چند سال با هم در ارتباط بودند ولی ازدواجشان خیلی طول نکشید. این زوج هم کمی کمتر از سی سانتی‌متر با هم فاصله قد داشتند. قد مایلی ۱.۶۵ متر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *