روند استخدام نیروی متخصص فرایندی زمان‌بر و پر چالش برای کارفرمایان و مدیران است. این چالش‌ها به ویژه در شرکت‌های کوچک و متوسط بیشتر بوده و زمان بیشتری نیاز دارد؛ اما این کار با وجود سایت‌های کاریابی آسان‌تر شده و امکان تجربه یک استخدام موفق را افزایش داده است.  در همین راستا، ایران‌ تلنت، بزرگ‌ ترین وب‌ سایت کاریابی در ایران، با ارائه مشاوره رایگان، همراه و دستیار شما در استخدام نیروی متخصص است و تا پایان مراحل استخدام مدیران را راهنمایی می‌کند.

برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید

 به گزارش روابط عمومی ایران‌تلنت، به تمام کارفرمایانی که به جمع ۱۸۰۰۰ شرکت در این سایت بپیوندند، یک نفر مشاور باتجربه اختصاص می‌یابد و کارفرمایان می‌توانند با بروز هرگونه مشکل با مشاور خود از طریق تماس و پیامک در ارتباط باشند و به سرعت راهنمایی شوند. 

برای ثبت نام به عنوان کارفرما کلیک کنید

 دیگر مزایای ایران‌تلنت برای شرکت‌ها و مدیران:

۱) تمام شرکت‌هایی که در این سایت، آگهی خود را ثبت کنند در تبلیغات گسترده برای معرفی فرصت‌های شغلی به کارجویان حضور دارند.

 ۲) در ایران‌تلنت به بانک رزومه میلیونی کارجویان، دسترسیِ بدون محدودیت دارید.

 ۳) دسترسی به اطلاعات تماس کارجویان که می‌توانید با کمک این اطلاعات، قرار مصاحبه را تنظیم کنید.

 ۴) دسترسی به داشبورد مدیریت حقوق و دستمزد که با کمک آن می‌توانید حقوق کارمندان خود را مدیریت کرده وهمچنین حقوق کارمندان جدید را برای مذاکره حقوق و دستمزد، تخمین بزنید.

 ۵) ثبت آگهی استخدام در ایران‌تلنت به دو زبان انگلیسی و فارسی انجام می‌شود و فرایند ترجمه فیلدهای مختلف آگهی استخدامی توسط خود وب‌سایت انجام می‌شود.

تا کنون شرکت‌هایی مانند تپسی، ایرانسل، کاله، نستله و.. از این خدمات استفاده کرده‌اند.

برای ثبت نام به عنوان کارفرما کلیک کنید