جالبز/ بعد از ۳‌ ماه اسرار جنایت علیه مرد جوان فاش شد. با ما همراه باشید تا مهم‌ترین اخبار حوادث را به اطلاع شما برسانیم.

در تعطیلات نوروز بود که متوجه حضور مردی غریبه در خانه زوج جوان شدم. ساعتی بعد یعنی در نیمه‌های شب، زن جوان به همراه مرد غریبه، شوهرش را که به‌نظر می‌رسید بیهوش است روی ویلچر گذاشته و از ساختمان خارج کردند. این سرنخ جنایتی هولناک بود. ماجرای کامل را در ادامه بخوانید.

*****

خانواده من و قاسم از سال‌ها قبل بر سر یک زمین اختلاف داشتند. من و قاسم چند بار در اینستاگرام همدیگر را تهدید کرده بودیم. آخرین بار وقتی قاسم در لایو اینستاگرام به من فحاشی کرد در خانه دوستم نقشه قتل او را کشیدم و از نوچه هایم خواستم تا برایم کلاشنیکف تهیه کنند. اطلاعات بیشتر از این ماجرا را در خبر زیر مطالعه کنید.

*****

آن شب غرور و مستی سراسر وجودم را فراگرفته بود که به هواخواهی از «حامد» وارد معرکه نزاع شدم وگرنه من با نعمت مشکلی نداشتم! آن ها از قبل با یکدیگر اختلاف داشتند و از هم کینه به دل گرفته بودند اما من قربانی این رفیق بازی شوم شدم. این بخشی از اعترافات فردی متهم به قتل است. برای آگاهی از داستان قتل، خبر مربوطه را بخوانید.

*****

قاچاقچی مسلح که سال‌ها به‌عنوان یکی از سرکاروان‌های حمل و قاچاق مسلحانه موادمخدر در محورهای جنوب و جنوب شرق کشور تحت تعقیب پلیس بود، پس از ۱۸سال فرار از دست پلیس به دام افتاد. ماجرای دستگیری این فرد در ادامه آمده است.