کانال یوتیوب آنباکس‌تراپی ویدئویی از اولین ماکت آیفون ۱۴ پرو مکس به‌اشتراک‌ گذاشته و آن را با آیفون ۱۳ پرو مکس مقایسه کرده است.
   
کانال محبوب آنباکس‌تراپی در یوتیوب، ویدئویی از اولین ماکت آیفون ۱۴ پرو مکس به‌اشتراک گذاشته است که به‌ادعای او، سازندگان شخص‌ ثالث قاب که به طرح‌ها و ابعاد دقیق گوشی پرچم‌دار بعدی اپل دسترسی داشته‌اند، آن را ایجاد کرده‌اند.

همان‌طورکه مک‌رومرز اشاره می‌کند، انتظار داریم آیفون ۱۴ پرو مثل آیفون ۱۳ پرو به نمایشگر ۶٫۱ اینچی و آیفون ۱۴ پرو مکس به نمایشگر ۶٫۷ اینچی مجهز شود. البته گفته می‌شود نمایشگر مدل‌های پرو آیفون ۱۴ این‌ بار دو بریدگی خواهند داشت: یکی بریدگی دایره‌ای‌شکل و دیگری بریدگی بیضی‌شکل. این دو بریدگی به‌ترتیب برای قراردادن دوربین جلو و اجزای فیس آی‌دی در نظر گرفته شده است. طبق شایعات، حاشیه‌های باریک‌تر در اطراف نمایشگر این دو مدل فضای موردنیاز برای این بریدگی‌ها را ایجاد می‌کند.

به‌نظر می‌رسد ماکت آیفون ۱۴ پرو مکس در این ویدئو، تغییرات اشاره‌شده در شایعات قبلی را تأیید می‌کند و ظاهراً تغییرات جزئی دیگری نیز در این گوشی هوشمند اعمال خواهد شد. در این‌ ویدئو، هیچ باند آنتنی در لبه‌های دستگاه درکنار دکمه‌ی پاور و دکمه‌های تنظیم بلندی صدا دیده نمی‌شود.

ماکت آیفون ۱۴ پرو مکس با تصاویری که ۹۱Mobile و Max Weinbach و ShrimpApplePro قبلاً منتشر کرده‌اند، مطابقت دارد. به‌عنوان مثال، این گوشی از آیفون ۱۳ پرو مکس کمی ضخیم‌تر است. همچنین، برآمدگی دوربین پشتی این ماکت ازنظر ارتفاع و عرض کمی بزرگ‌تر از نسل کنونی این دستگاه است.