جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

خانه / سلامتی / ورزشی که نیروی جنسی و زناشویی را تقویت می کند

ورزشی که نیروی جنسی و زناشویی را تقویت می کند

ورزش و زناشویی

تمرینات ورزشی خاص و برتر که باعث بهبود عملکرد جنسی می شوند

در اینجا لیستی از ده ترفندی را ایجاد کرده ایم که می تواند عملکرد جنسی شما را تا حد زیادی بهبود بخشد.انعطاف پذیری و قدرت، نقش اصلی را در این باره ایفا می کنند پس چرا این کار را انجام نمی دهید ؟ در این قسمت از سلامت جنسی در جالبز به تعدادی از این تمرین ها اشاره شده است .

برای تقویت نیروی جنسی و رابطه زناشویی این ورزش ها پیشنهاد ماست

۱. لانژ :

لانژ باعث افزایش جریان خون به ناحیه لگن شما می شود و تجربه شما در اتاق خواب را تسهیل می بخشد و به طور کلی لانژ برای استحکام ، استقامت ، تحرک ، تعادل و ثبات ماهیچه عالی هستند و آن ها با ارائه یک دوز متعادل و قابلیت تحرک باسن ، عملکرد شما را یاری می کنند که هر دو هنگام انجام فعالیت های جنسی مهم هستند. انجام لانژ همچنین می تواند به شما در ایجاد استقامت کمک کند و این امکان را می دهد تا کمی بیشتر از آن استفاده کنید .

ورزش و زناشویی

۲. فشار باسن :

این که چه موقعیتی را ترجیح می دهید ، فرقی نمی کند. فقط یک فشار قوی و کنترل شده مهم است و انجام این تمرینات به شما کمک می کند تا با جنبش و کمک به افزایش تحرک و دامنه حرکت خود احساس راحتی کنید و فشار قوی تر به معنای ارگاسم بهتر است .

۳. اسکات :

آن ها یک تمرین باورنکردنی برای تقویت رابطه جنسی هستند زیرا انجام اسکات باعث تحریک قدرت در قسمت تحتانی بدن شما می شود .

اگر متعهد به انجام این تمرین به طور منظم هستید ، متوجه تفاوت در توانایی خود برای حفظ فشار قوی و قدرت کلی و اصلی بدن و بالا تنه ی خود در هنگام رابطه جنسی خواهید شد.

حرکات اسکات

چگونه قوای جنسیمان را تقویت کنیم؟

۴. پروانه :

پروانه یک کشش مهم است که به شل شدن ران های داخلی و باسن شما کمک می کند .با اضافه کردن کشش پروانه ای به تمرین خود، بدنتان قوی ، نرم و آماده خواهد بود!

۵.پوش آپ یا شنا سوئدی :

ورزش شنا موجب بهبود عملکرد جنسی و افزایش کیفیت رابطه جنسی می شود.شنا باعث افزایش استقامت و تقویت بدن و ماهیچه های شما می شود و اگر آن ها به طور منظم انجام دهید ، متوجه تفاوت در توانایی خود برای حفظ فشار قوی و قدرت کلی و اصلی بدن و بالاتنه ی خود در هنگام رابطه جنسی خواهید شد.

شنا می تواند به شما در ماندن طولانی تر در اتاق خواب کمک کند .ورزش شنا اگر به صورت مداوم و منظم (۳ بار در هفته و به مدت ۳۰ دقیقه) انجام شود موجب افزایش توان کلی بدن و بهبود عملکرد جنسی می گردد.

این ورزش برای کاهش وزن نیز بسیار مناسب است . انجام شنا توسط مردان چاق مبتلا به اختلالات نعوظ سبب کاهش وزن آنها شده و موجب گردیده که این اختلال بهبود نسبی یابد و کیفیت رابطه جنسی افزایش پیدا کند. همچنین چاقی شکمی بر عملکرد جنسی اثر منفی دارد. پس بهتر است با انجام شنا و حرکات ورزشی مناسب ، نیروی جنسی را تقویت نماییم تا از مشکلات زناشویی و ناباروری دور بمانیم.

ورزش پوش آپ یا شنا

۶. کگل :

یک تمرین جنسی عالی برای زنان و مردان است که با تقویت شخصی شما، استقامت و کنترل کردن را تقویت می کند و همچنین به تقویت عضلات پرینه یعنی عضلات حمایت از استحکام نعوظ کمک می کند و قدرت انزال را تأمین می کند . کگل نه تنها سلامتی لگن را بهبود می بخشد بلکه باعث تقویت زندگی جنسی نیز می شود.

۷. کرانچ با توپ :

این یک تمرین مهم برای حفظ کنترل و ایجاد ارگاسم شدید است و می تواند به کاهش اختلال نعوظ کمک کند و مردان می توانند انقباض را با انقباض این ماهیچه ها درست قبل از قطع شدن ارگاسم به تأخیر بیاندازند.

بخش سلامت جالبز اشاره کرده است که ماهیچه قوی تر توانایی فشار و پشت شما را تقویت می کند ( که اغلب در طول رابطه ممکن است آسیب دیده باشد ) ، ضمن اینکه توانایی تعادل تان را در انواع موقعیت های جنسی بهبود می بخشد .

۸. پلانک :

پلانک یکی از موثرترین راه های افزایش استقامت در اتاق خواب است و انجام پلانک به تقویت ماهیچه های شما کمک می کند و از کمر درد جلوگیری می کند.

حرکات پلانک

۹. حرکات کششی نشسته:

امروزه و در این دوره مردم بیشتر وقت خود را صرف نشستن می کنند ، خواه در مسافرت باشد یا روی میز یا روی نیمکت و بسیاری از عضلات زیر کمر در حال انقباض هستند.

انجام حرکات کششی باعث از بین رفتن چیز هایی می شود و جریان خون به ناحیه لگن و کشاله ران باز می گردد و این به معنی افزایش احساس و ارگاسم بهتر است و همچنین یک کشش عالی در قسمت داخلی ران است که به شما امکان می دهد پوزیشن های شگفت انگیز تری را در اتاق خواب انجام دهید .

۱۰. تمرینات بازه ای :

شما می توانید این را در هر کجا انجام دهید:خارج از خانه، بر روی تردمیل و یا حتی درحال دوچرخه سواری در محله تان، گزینه های زیادی وجود دارد. انجام تمرینات بازه ای باعث افزایش استقامت شما می شود تا شما برای عملکرد طولانی تر جنسی آماده شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *