چی بپوشیم/ بالاخره زمان برگزاری مت گالا ۲۰۲۲ رسید و سلبریتی‌ها با استایل‌های خاص و جذابشان جلب توجه کردند. تم مراسم امسال gilled glamour یا همان زرق و برق طلاکاری شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مت گالا ۲۰۲۲، این مطلب را بخوانید. همین موضوع نیز باعث شد لباس‌های پرزرق و برق در مراسم امسال بیشتر از سال‌های قبل باشد. 
بالاخره زمان برگزاری مت گالا ۲۰۲۲ رسید و سلبریتی‌ها با استایل‌های خاص و جذابشان جلب توجه کردند. تم مراسم امسال gilled glamour یا همان زرق و برق طلاکاری شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مت گالا ۲۰۲۲، این مطلب را بخوانید. همین موضوع نیز باعث شد لباس‌های پرزرق و برق در مراسم امسال بیشتر از سال‌های قبل باشد. در ادامه نگاهی داشته‌ایم به «ترین‌ها» در مراسم دیشب. از خاص‌ترین و طلاکاری‌شده‌ترین لباس‌ها تا سنتی‌ترین و کارشده‌ترین لباس‌های مراسم دیشب. در ادامه با ما همراه باشید.

شاهکارترین لباس
بدون شک شاهکارترین و جذاب‌ترین لباس مراسم، پیراهن ورساچه بلیک لایولی بود. همانطور که می‌دانید لایولی امسال یکی از میزبانان مراسم بود و طبیعتا باید حق صندلی میزبان را ادا می‌کرد. تغییر رنگی که در لباس او ایجاد شد، باعث شد که به خوبی این حق را ادا کرد.

موزه‌ای‌ترین لباس
لباس بیلی آیلیش از آن دسته لباس‌هایی بود که بیشترین شباهت را به تم و موضوع مت گالای امسال داشت. پوست صاف و روشن او باعث میشد که دقیقا شبیه یک نقاشی هنری باشد و حتی او را تشبیه به یک نقاشی از جان سینگر سارجنت کرده بودند. لباس او از برند گوچی بود.

خاص‌ترین رویه‌ی لباس

یک کت، شنل یا هر مدل رویه‌ای که روی لباس می‌پوشند، تاثیر مستقیم بر زیبایی استایل آن‌ها دارد. در مراسم دیشب، جی‌جی حدید خاص‌ترین کت را به تن کرده بود. رنگ خیره‌کننده لباس ورساچه او نیز از سویی به شدت جلب توجه می‌کرد و با میکاپ و اکسسوری او بسیار همخوانی داشت.

نیویورکی‌ترین لباس

مراسم مت گالا در موزه متروپولیتن نیویورک برگزار می‌شود. هیچکس در مراسم استایل متناسب با نیویورک نداشت، اما آلیشا کیز، لباسی به تن کرده بود که کاملا فریاد میزد من در نیویورک هستم. این لباس خاص از برند رالف لورن بود و به خوبی با مدل موی آلیشا کیز ست شده بود.

طلاکاری‌شده‌ترین لباس

همانطور که از تم و موضوع مراسم پیداست، افراد زیادی در مراسم دیشب لباس‌های طلاکاری‌شده و پر زرق و برق به تن داشتنـد. یکی از زیباترین لباس‌های طلایی دیشب، پیراهن طلایی و خاص کاردی بی بود. اون به معنای واقعی استایل طلاکاری‌شده داشت و سر تاسر استایلش به همین رنگ بود.

زیباترین کلاه

با توجه به تم و موضوع، انتظار میرفت که افراد بیشتری کلاه‌های مختلف به سر بگذارند، اما فقط سارا جسیکا پارکر و، اما کورین بودند که کلاه‌های خاص به سر گذاشته بودند. او کلاهی به سر گذاشته بود که شبیه کلاه مردان خوشتیپ زمان قدیم نیویورک بـود. این کلاه، استایل او را متمایز از سایر بانوان مراسم میکرد.


پرسش برانگیزترین لباس

کیم کارداشیان، لباس «تولدت مبارک» مرلین مونرو را به تن کرده بود. این لباس به این نام مشهور است، زیرا مرلین، با ایـن لباس تولدت مبارک را در تولد جان اف کندی خوانده است. قطعا این لباس کاملا مناسب تم و موضـوع مراسم بوده، اما واقعا پوشیدن این لباس ارزش داشت که کیم، حدود ۸ کیلو وزن کم کند؟

سنتی‌ترین لباس

درمیان همه سلبریتی‌های حاضـر در مراسم، جسیکا چستین سنـتی‌ترین و قدیمی‌ترین لباس را به تن داشت. لباس او از لحاظ زرق و برق چیزی کم نداشت و از سویی هم می‌توانست نمایانگر مد و فشن آمریکا در زمان قدیم باشد. این پیراهن زیبا که با دستکش‌ها و سربند همرنگ ست شده بود، از برند گوچی بود.

کارشده‌ترین لباس

بدون شک جایزه زیباترین لباس طلاکاری‌شده به کری مولیگان می‌رسد. او لباسی به طراحی اسکیاپارلی به تن کرده بود. گفته می‌شود که آماده شدن این لباس ۴ هزار ساعت زمان برده و روی آن ۷۹ هزار قطعه طلا و ۳۸ هزار قطعه کریستال کار شده بود. این طلاکاری‌ها در قسمت یقه و دنباله پیراهن دیده میشدند.