جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

خانه / سبک زندگی / رابطه و ازدواج / نشانه های مهم دوست داشتن واقعی

نشانه های مهم دوست داشتن واقعی

دوست داشتن

نشانه های دوست داشتن را بشناسید

اگر نامزد یا همسرتان به شما علاقه داشته و شما را دوست داشته باشد می توانید با توجه به برخی از رفتار، نشانه های علاقه او را به خودتان مشاهده کنید. افراد عاشق رفتارهایی را که در این بخش از جالبز برای شما ارائه کرده ایم هنگام روبرو شدن با معشوق از خود نشان می دهند.

مردم در عشق دو نوع هستند:

دسته اول :

 افرادی هستند که همیشه تلاش می کنند به عشق خود در زندگی مشترک نزدیک شوند. این افراد دوست دارند بیشتر اوقات در کنار همسر یا نامزد خود باشند.

دسته دوم :

افرادی هستند که تمایل به دوری از فرد مورد علاقه خود دارند و یا در هنگام گفتگو ممکن است بی ادبانه صحبت کنند زیرا با این روش احساسات واقعی خود را پنهان می کنند، یا احساس می کنند که به قدر کافی برای عشق ورزیدن خوب نیستند.

دوست داشتن

نشانه های دوست داشتن واقعی

خیره نگاه کردن

فرد عاشق تنها به نامزد یا همسرش چشم می دوزد و طوری به نظر می رسد که در شخص مورد علاقه اش جزئیات مهمی وجود دارد که قبلا آن را ندیده است. 

یافتن یک راه غیرمعمول برای صحبت کردن

۲ نوع رفتار برای این مکالمه وجود دارد:

نوع اول:

شخص ناگهان شیوه طبیعی صحبت کردن خود را تغییر می دهد و حرف خود را با عنوان کردن ویژگی های یک شاعر، یک فیلسوف و یک روزنامه نگار مشهور تمام می کند.

این کار برای او آسان تر از آن که در مورد موضوعات پیچیده و جالب صحبت کند، حتی اگر هرگز پیش از این در مورد آنها فکر نکرده باشد. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، می توانید در ابراز عشق از یک فرد معمولی به یک کمدین تبدیل شوید.

نوع دوم :

یک شخص معقول و آگاه تبدیل به یک شخص احمق می شود که دارای یک فرهنگ لغت بسیار فقیر است. اگر این اتفاق برای شما افتاد، سعی کنید تلاش خود را برای تحت تاثیر قرار دادن و ابراز عشق، محدود کنید.

صحبت کردن با معشوق

صحبت کردن در مورد عشق دیگران

این افراد اغلب در باره کسانی که علاقمند به دیگران هستند، یا درباره افرادی که به آنها ابراز عشق کرده اند و خود آنها را دوست دارند صحبت می کنند. این افراد حتی در مکالمات جدی در جمع همکاران نام همسر یا نامزدشان را بین صحبت های خود عنوان می کنند.

فرد عاشق می تواند در مورد اهداف خود بسیار منفی صحبت کند. معمولا اطرافیان او را فردی عجیب و غریب می دانند! یک فرد عاشق در طول گفتگو، در مورد خود و همسر مورد علاقه اش وجه تشابه ذکر می کند، مثلا می گوید من و.همسرم دوست داریم سریال بازی تاج و تخت را تماشا کنیم.

عدم کنترل لبخند و عکس العمل در مقابل لبخند معشوق

فرد عاشق هنگام فهمیدن یا دیدن وسایل و یا کارهای نامزد و همسر خود، به علت وجود احساسات قوی، ناخودآگاه لبخند می زند و نمی تواند لبخند خود را کنترل کند. به طور مثال با نگاه کردن به خنده همسر خود در یک مهمانی، ناخودآگاه لبخند به روی لب می آورد.

عشق واقعی

تغییر ناگهانی منافع و علایق

فرد عاشق می تواند به صورت ناگهانی به علاقه مندی های همسرش علاقه پیدا کند و کارهایی که قبلا هرگز انجام نداده را امتحان نماید. به طور مثال به ورزش مورد علاقه همسرش بپردازد و یا شروع به خواندن کتاب های ادبی کند.

ممکن است شخص عاشق  ناخودآگاه از همه دوستان نزدیک همسرش متنفر شود که این یکی از ویژگی های عشق است اما استثناء هایی نیز در این رابطه وجود دارد. این افراد ممکن است هرگز احساسات خود را بروز نداده و در دل خود نگه دارند.

تقلید ناخودآگاه رفتار طرف مقابل

تقلید ناخودآگاه رفتار طرف مقابل از نشانه های دوست داشتن است. هنگام صحبت با نامزد یا شریک زندگی خود ممکن است به صورت ناخود آگاه رفتار او را تقلید کنید و هرگز حتی متوجه رفتار خود نشوید.

خصوصیات فرد عاشق

خودنمایی مداوم

افرد عاشق برای جلب توجه و نشان دادن عشق به نامزد خود، دست به کارهای احمقانه ای مانند لاف زدن ، خودنمایی در ورزش، صحبت کردن در مورد دستاوردها و … می زنند و هر چیزی را برای خنداندن او امتحان می کنند.

ظاهر شدن در بهترین حالت 

افراد عاشق هنگام روبرو شدن با نامزد خود، بهترین لباس شان را می پوشند و در راه رفتن خود دقت می کنند تا از این طریق علاقه خود را نشان دهند.

نشان دادن دوست داشتن

تعریف کردن

فرد عاشق فقط در حال چاپلوسی کردن است و دائما از ظاهر همسر خود تعریف می کند، البته این احتمال وجود دارد که حرف های او صادقانه باشد.

حفاظت همیشگی

یک فرد عاشق به هر نحوی می خواهد از نامزد یا همسرش محافظت کنند مثلا هنگام رد شدن از عرض خیابان می خواهد تا با تکیه بر او از خیابان عبور کنند، همچنین برای بالا رفتن از پله یا پایین آمدن از آن یا راه رفتن روی زمین های سنگی به او کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *