پدال/ اینفینیتی سال پیش با معرفی QX55 2022 تنوع بیشتری به سبد محصولات خود بخشید. این خودرو که نسخه کوپه مانند WX50 می‌باشد از طراحی ظاهری به‌روزتر سود برده و در این بخش از اینفینیتی FX الهام گرفته است. این خودروساز ژاپنی قبلاً جزئیات زیادی از تجهیزات این خودرو را منتشر کرده و حالا نیز جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری آن را منتشر نموده است. مدل پایه QX55 که با نام Luxe شناخته می‌شود قیمت ۴۶۵۰۰ دلاری دارد.

تریم Luxe دارای تجهیزات استاندارد متنوعی همچون سیستم چهار چرخ محرک، رینگ‌های ۲۰ اینچی، چراغ‌های جلوی LED، سانروف برقی، صندلی‌های جلوی گرم شونده و اپل کارپلی بی‌سیم است. از جمله تجهیزات ایمنی این مدل نیز می‌توان به ترمز اضطراری خودکار با تشخیص عابران پیاده، ترمز پارک خودکار، هشدار خروج از مسیر، دستیار نوربالا و… اشاره کرد. مدل بعدی با نام Essential شناخته می‌شود و قیمت ۵۱۶۰۰ دلاری دارد. این خودرو از صندلی‌های جلوی گرم و سرد شونده، غربیلک فرمان گرم شونده و سیستم صوتی Bose با ۱۶ بلندگو برخوردار است.

تریم پرچم‌دار QX55 با نام Sensory شناخته می‌شود و قیمت ۵۷۰۵۰ دلاری دارد. در این مدل تجهیزاتی همچون عناصر چوب داخل کابین، سیستم تهویه مطبوع سه ناحیه‌ای، نورپردازی کابین و درب پشتی برقی دیده می‌شود. هر سه تریم با پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری کمپرس متغیر عرضه می‌شود که قدرت ۲۶۸ اسب بخاری و گشتاور ۳۸۰ نیوتون متری دارد. نیروی تولیدی پیشرانه از طریق گیربکس CVT به چرخ های جلو فرستاده می‌شود اما در صورت نیاز نیمی از قدرت را می‌توان به چرخ های عقب منتقل کرد.

اینفینیتی QX55 2022 به‌صورت استاندارد با دو رنگ قرمز و خاکستری عرضه می‌شود اما با پرداخت مبلغ بیشتر می‌توان رنگ‌های دیگر را نیز انتخاب نمود. داخل کابین دو نمایشگر ۸ اینچی برای سیستم اطلاعات سرگرمی و ۷ اینچی برای کنترل‌های متنوع خودرو نصب شده است. این خودرو قرار است از فصل بهار روانه بازار آمریکا شود.