دانشکده فنی دانشگاه تهران برای حضور در «نمایشگاه کار» از همه سازمان‌ها و شرکت‌ها دعوت به عمل می‌آورد تا با حضور در فضای دانشگاه و تعامل مستقیم با کارجویان، علاوه بر استخدام نیروهای مورد نیاز، برند کارفرمایی خود را نیز در میان کارجویان تقویت کنند.

برای مشاوره رایگان و رزرو غرفه در دانشگاه تهران کلیک کنید

در این نمایشگاه که از ۸ تا ۱۰ خرداد برگزار می‌شود، علاوه بر فراهم بودن غرفه‌های فیزیکی‌ برای سازمان‌ها، این امکان نیز برای مدیران فراهم می‌شود تا در همایش بزرگ «به اشتراک‌گذاری تجربیات مدیران موفق»، سازمان خود را به طیف گسترده شرکت‌کنندگان معرفی کنند.

کسب اطلاعات بیشتر ویژه شرکت‌ها

در این رویداد با توجه به ظرفیت محدود فضای دانشکده فنی دانشگاه تهران، تنها ۵۰ شرکت فرصت حضور فیزیکی در نمایشگاه تهران را خواهند داشت اما در بخش آنلاین نمایشگاه، محدودیتی برای حضور شرکت‌ها وجود ندارد.

یکی از ۵۰ شرکت حاضر در دانشگاه تهران باشید

 

چگونه در این نمایشگاه استخدام شویم؟ (ویژه کارجویان)

هم اکنون کارجویان در گرایش‌های مختلف تحصیلی می‌توانند با ثبت نام آنلاین در نمایشگاه و ساخت رزومه خود برای فرصت‌های شغلی ارائه شده در خواست ارسال کنند یا با حضور در دانشکده فنی دانشگاه تهران، مستقیم با مسئولین استخدام شرکت‌های مختلف دیدار کنند و تعامل داشته باشند.

همچنین کارجویان در این رویداد سه روزه می‌توانند با تمام مراحل لازم برای استخدام از رزومه‌نویسی گرفته تا انجام مصاحبه‌های کاری آشنا شوند و راه‌های ورود به بازار کار را یاد بگیرند.

«نمایشگاه کار دانشگاه تهران» با همکاری ایران‌تلنت به مدت سه روز از تاریخ ۸ تا ۱۰ خرداد در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و میزبان ده‌ها هزار دانشجو و دانش‌‌آموخته از دانشگاه‌های سراسر ایران خواهد بود.