مدل بلوز مجلسی کار شده با آستین پف‌دار جذاب‌تر است یا حریر گلدار؟ پاسخ را در این مطلب بخوانید
بلوز‌های مجلسی به ترندی محبوب در میان خانم‌ها تبدیل شده است. طرح‌ها، مدل‌ها، رنگ‌های شاد و جذاب، پارچه‌های گیپور و حریر همه و همه باعث شده‌اند تا بلوز‌های مجلسی به جزو جدانشدنی کمد لباس خانم‌ها تبدیل شوند. از آن جایی که بلوز مجلسی به راحتی با شلوار و دامن هماهنگ می‌شود، گزینه مناسبی برای مهمانی‌های زنانه است. استفاده از پارچه‌های حریر و نازک با رنگ‌های شاد، بلوز‌های مجلسی را مناسب فصل بهار و تابستان می‌کند. بلوز مجلسی معمولا دارای جزئیات کار شده بر روی لباس، مدل یقه و آستین است و می‌تواند طیف وسیعی از سلیقه‌ها را پوشش دهد. در کنار طرح‌های شلوغ، شاهد بلوز‌های مجلسی ساده و تک‌رنگ هم خواهیم بود. در ادامه با چند مورد از زیباترین انواع مدل بلوز مجلسی زنانه آشنا خواهید شد.

  مدل بلوز مجلسی کار شده با آستین پف‌دار
لباس‌های چین‌دار و آستین‌های پف‌دار از جنس حریر که امسال برای بلوز مجلسی شاهد محبوبیت بیشتر آن‌ها هستیم، این امکان را به شما می‌دهند که ضعف‌های اندامی خود را پنهان کنید. اگر پایین‌تنه درشت و بالاتنه‌ی لاغری دارید، چین‌ها و لایه‌های به کار رفته در یک بلوز مجلسی می‌تواند تناسب بیشتری در اندام شما ایجاد کند. می‌توانید این مدل بلوز را با یک شلوار پارچه‌ای چسبان یا دامن راسته هماهنگ کنید.
  مدل بلوز مجلسی حریر گلدار
حریر هم یکی دیگر از مدل‌های محبوب بلوز زنانه است. بلوز‌های مجلسی حریر، برای هر سنی مناسب است. بلوز حریر، ظاهری شیک و کلاسیک دارد و برای پوشیدن در مهمانی‌های زنانه، همیشه یکی از گزینه‌های روی میز به حساب می‌آید.
  مدل بلوز مجلسی گیپور و تور
یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها برای بلوز مجلسی، گیپور است. امسال، تقریبا در همه مدل‌های لباس زنانه، از کفش و کیف و مانتو گرفته تا پیراهن و بلوز، گیپور نقشی پررنگ دارد. گیپور در عین سادگی، هویت خاصی به لباس اضافه می‌کند، که آن را به گزینه‌ای مناسب برای بلوز تبدیل می‌کند. همچنین به راحتی با دامن یا شلوار ست خواهد شد. اگر عاشق تور و گیپور و پارچه‌های شیشه‌ای هستید، مدل بلوز آستین توری خود را با شلوار جین برای استایل روزمره بپوشید. همچنین می‌توانید آن را با یک کت مجلسی و دامن هم رنگ برای مهمانی ست کنید.
برای نوشتن این مطلب از سایت تابناک کمک گرفته شده است