خودروی جک فریسون T8 دیزل ۴×۴ بالاخره تحت برند ایتالیایی EVO و با نام Evo Cross 4 وارد بازار اروپا شد. البته ظاهر ماشین دستخوش تغییراتی شده و حالت جوان‌پسندتری پیدا کرده است. کراس ۴ در بازار ایتالیا با قیمت ۲۹.۹ هزار یورو به فروش می‌رسد.

در نمای جلو، جلوپنجره کرومی بزرگ جای خود را به یک جلوپنجره اسپرت تر مشکی‌رنگ با الگوی کندوی عسل داده و نام EVO در وسط آن به چشم می‌خورد. نمای عقب ولی تغییر خاصی پیدا نکرده و تنها لوگوی EVO به آن اضافه شده است.

درون کابین با همان متریال و طراحی مشابه با فریسون T8 ساخته شده، ولی صندلی‌ها با چرم مصنوعی روکش شده‌اند. سیستم اطلاعات سرگرمی شامل یک نمایشگر لمسی ۹ اینچی می‌شود و از اندروید اوتو و اپل کارپلی پشتیبانی می‌کند.

پیکاپ ایو کراس ۴ به پیشرانه دیزلی ۲ لیتری مجهز است و ۱۳۶ اسب بخار قدرت و (احتمالا) ۳۲۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. گیربکس از نوع ۶ سرعته دستی بوده و به سیستم رانندگی چهارچرخ متصل است. این خودرو مصرف سوخت بهینه‌ای دارد.

خودروی کراس ۴ ایو از فرمان هیدرولیک بهره می‌گیرد. این ماشین در قسمت جلو از سیستم تعلیق مستقل از نوع جناقی دوبل با فنر مارپیچ، و در قسمت عقب از تعلیق غیرمستقل فنری تخت استفاده می‌کند. زاویه تهاجم ۳۱ درجه و زاویه فرار ۲۴ درجه از مشخصات آفرود ماشین به حساب می‌آیند.