جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

خانه / تولد چهره های مشهور ایرانی در ۴ آذر

تولد چهره های مشهور ایرانی در ۴ آذر

لیلا بلوکات

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در ۴ آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهارمین روز از آذرماه رسیدیم. امروز ۴ آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز ۴ آذر هستند ادامه این مطلب از چهره های جالبز را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد ۴ آذرند

علی شادمان

علی شادمان بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان ۴ آذر ۱۳۷۵ متولد شد.

علی شادمان

علی شادمان در زمانی که تنها ۱۰ سال داشت در فیلم سینمایی م مثل مادر ساخته رسول ملاقلی پور جلوی دوربین رفت و در سالهای بعد حضور پررنگ تری را در سینما و تلویزیون تجربه کرد. سرزمین کهن، کیمیا، ماه و پلنگ، دیوار به دیوار و محکومین از جمله سریال های علی شادمان در تلویزیون هستند.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۴ آذر ۱۳۵۹ در تهران متولد شد.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات اولین بار در سریال سرزمین خاکستری در سال ۷۹ جلوی دوربین رفت و بازی در سریال یوسف پیامبر در نقش نفرتیتی یکی از ماندگارترین نقش های این هنرمند کشورمان بود.

ثریا حکمت

ثریا حکمت بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۴ آذر ۱۳۳۲ در خوی متولد شد.

ثریا حکمت

مهدی قلی خانی با نام هنری ثریا حکمت بازی در سینما را از سال ۵۳ آغاز کرد و در فیلم هایی چون آواز قو، تهاجم، عروسی مهتاب، خانه پدر، نیش و … به ایفای نقش پرداخت و ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ درگذشت.

بهرام توکلی

بهرام توکلی کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان ۴ آذر ۱۳۳۵ در تهران متولد شد.

بهرام توکلی

بهرام توکلی فعالیت سینمایی را با فیلم کوتاه آغاز کرد و جوایز متعددی از جشنواره های مختلف دریافت کرد. فیلم تنگه ابوقریب جدیدترین ساخته سینمایی بهرام توکلی در سال ۹۶ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code