مهر/ باز انتشار توئیت های جنجال برانگیز صهیونیست ها و سعودی ها در خصوص بندر بیروت باعث شده کاربران فضای مجازی اعلام کنند که تل آویو و ریاض در حوادث لبنان دست دارند.

به نظر می رسد قبل از وقوع انفجار بندر بیروت توئیت های صهیونیستی سعودی وقوع این انفجار را پیش بینی کرده و برای آن لحظه شماری می کرده اند.

آویخای ادرعی سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی یک سال قبل با انتشار نقشه ای مدعی شده بود که رژیم صهیونیستی بانک اهدافی برای حمله به آنها در آینده دارد. وی در این نقشه به بندر بیروت به عنوان محور انتقال سلاح از ایران به حزب الله اشاره کرده بود.

بعد از آن بود که یک حساب کاربری متعلق به افسر اطلاعاتی سعودی در ماه ژوئن گذشته با انتشار توئیت های بحث برانگیز اعلام کرده بود که لبنان به سال ۲۰۰۵ باز می گردد و آماده باشید دولت جدید لبنان سقوط خواهد کرد و حاکمیت بعدی متعلق به نظامیان است.

وی هم چنین در یک توئیت دیگر نوشته بود که جنگ واقعی میان رژیم صهیونیستی و حزب الله در لبنان بعد از عید قربان آغاز می شود!

بسیاری از فعالان فضای مجازی با کنار هم قرار دادن این توئیت ها اعلام کردند که رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی با داشتن این اطلاعات امنیتی در حوادث لبنان دست دارند.

آنها اعلام کردند که هماهنگی میان دو طرف در خصوص لبنان وجود دارد.