جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

ترفند مخصوص شستن لباس های زیر سفید

شستن لباس های زیر

راه های موثر برای شستن لباس های زیر سفید با حفظ رنگ آنها

معمولا اکثرلباس زیرها که بفروش میرسند، سفید هستند. اما سفید نگه داشتن لباس زیرها برای همیشه، بسیاردشوار است، چون مدام در معرض تماس با لباس های دیگر هستند. اگرچه نگه داشتن تمام لباس های سفید دشوار است اما سفید نگه داشتن این لباس ها سخت تر است چون به طور مستقیم با بدن در ارتباط اند.
محصولات شیمیایی زیادی در فروشگاه ها به فروش می رسد اما مصرف این مواد شیمیایی موجب بیماری هایی مثل آسم مشکلات عصبی خارش پوست و آلرژی می شود. به همین منظور امروزه محصولات خانگی و طبیعی زیادی برای سفید نگه داشتن لباس زیر ها وجود دارد. راه حل هایی برای سفید نگه داشتن لباس زیرها وجود دارد که در این بخش از جالبز به چند نمونه از آنها می پردازیم.
شستن لباس

بهترین راه و روش شستن لباس های زیر سفید

شستن لباس های زیر با لیمو

لیمو ماده ای است که خاصیت زیادی دارد و معمولاً به عنوان نسخه ی طبیعی استفاده می شود به علاوه لیمو خاصیت سفید کنندگی دارد که لباس ها را سفید نگه می دارد به همین منظور آب لیمو را بگیرید و آن را به مواد شوینده اضافه کرده و به طور معمول استفاده کنید. اگر دوست دارید لباس ها را سفید کنید آبلیمو را با آب ترکیب و لباس ها را بشویید سرانجام خواهید دید لک های کوچک لباس هم از بین رفته است. در غیر اینصورت به آبلیمو نمک هم بیافزاید. واجازه دهید تا روی لباس خشک شود و بعد بشویید.
حفظ رنگ لباس

جوش شیرین برای حفظ رنگ در شستن لباس های زیر سفید

این ماده مصرف بهینه ای در لوازم آرایشها و سفید کننده های خانگی دارد و راه موثری برای سفید و ضدعفونی کنندگی لباس ها و بهترین روش برای پاک کردن لباس زیر است.
باید نصف فنجان جوش شیرین را با ماده شوینده ترکیب و مثل همیشه لباس ها را بشویید. برای از بین بردن لک های لباس زیر فقط جوش شیرین را با آب ترکیب کرده تا خمیری به دست آید ، بعد خمیر را روی لک ها بمالید و بعد از ۱۵ دقیقه با آب بشویید تا از بین بروند.
سرکه سفید یکی دیگر از راه های طبیعی برای سفید کردن لباس زیر است. این ماده علاوه بر سفید کردن ، لباس ها را نرم هم می کند. به همین منظور نصف فنجان سرکه را داخل ماشین بریزید به طور معمول بشویید وبعد داخل آفتاب پهن کنید تا بهتر عمل کند.
شستشوی لباس زیر با لیمو

آسپرین بهترین ماده برای رفع لکه لباس زیر سفید

یکی از روش های موثر برای از بین بردن لک و پک های لباس زیر سفید و برگرداندن آنها به حالت اولیه و روشن، استفاده از آسپرین می باشد.
چند آسپرین خرد شده را به درون ظرفی پر از آب اضافه کنید پس از ترکیب شدن با یکدیگر، لباس های زیر را به مدت ۳۰ دقیقه در محلول آب و آسپرین خیس کنید و سپس با یک شوینده معمولی شستشو دهید.
نکته:هرگز از مواد سفید کننده مانند وایتکس برای شستشو و سفید کردن لباس زیر استفاده نکنید.

شستن لباس زیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code