اولین پوشک شورتی پول – آپ در ایران

پوشک بچه

نیازی نیست حتما کودکی نوپا در خانواده داشت تا به این نتیجه رسید که آرامش زندگی تا چه اندازه به آرامش کودکان بستگی دارد. آرامشی که به عوامل مختلفی از جمله بهداشت مناسب آن ها مربوط است. 

نقش والدین در فراهم کردن شرایطی آرام برای کودکان انکارناپذیر است، با این حال صحنه زندگی کودکان بازیگران دیگری هم دارد؛ تولیدکنندگان محصولات بهداشتی کودکان نقش مهمی در تأمین این آرامش دارند چرا که کیفیت محصولات بهداشتی به طور مستقیم بر لحظه لحظه زندگی کودکان و خانواده ها تاثیر خواهد گذاشت. 

با در نظر گرفتن همین مسئله است که حالا برند مای بیبی (زیر مجموعه گروه زرین رویا) محصول جدیدی به نام پوشک شورتی پول-آپ را به بازار عرضه کرده است که به سبب مواد اولیه و طراحی ویژه اش، گام مهمی در افزایش آرامش کودکان و خانواده ها محسوب می شود. 

پوشک، این محصول به ظاهر ساده، نقش بسیار مهمی در تأمین آرامش و کیفیت زندگی روزمره کودکان و والدین دارد؛ از کیفیت خواب، راحتی هنگام حرکت و دردسرهای تعویض گرفته تا دغدغه های زمان از پوشک گرفتن و… پوشک استاندارد و باکیفیت، با مدنظر قرار دادن این موارد، آرامش کودکان و آسایش بیشتر خانواده ها را تأمین خواهد کرد.

کیفیت خواب کودک، راحتی خیال والدین

تقریبا تمامی یافته های علمی بر تاثیر خواب مناسب بر سرعت یادگیری کودکان تاکید می کنند. والدینی که تمایل دارند کودکان از شاخصه هایی مثل سرعت، تمرکز و حوصله بالا در یادگیری برخوردار باشند، بیش از هرچیز باید به آرامش آن ها توجه کنند. 

دکتر جین هربرت، روانشناس دانشگاه شفیلد می گوید:«خواب منظم کلید اصلی یادگیری است.» شاید در نگاه اول این مقایسه ساده به نظر برسد، اما راحتی و آرامش کودک در بیداری و خواب، علاوه بر عوامل دیگر به استفاده از پوشک مناسب نیز بستگی دارد.

کیفیت نامناسب پوشک در جذب یا جنس نامرغوب آن تا حد زیادی آرامش کودک در زمان خواب را مختل می کند. پوشک شورتی پول-آپ محصول جدید مای بیبی با مد نظر قرار دادن این مسئله و با استفاده از مواد اولیه مرغوب این مشکل را حل کرده است؛ این پوشک ها نه تنها از قدرت جذب بالایی برخوردارند که بافت داخلی آن ها به نرمی پنبه و از جنس کتان است و کودکان در تماس با آن احساس خوشایندی را تجربه خواهند کرد.

کیفیت نامناسب پوشک در جذب یا جنس نامرغوب آن تا حد زیادی آرامش کودک در زمان خواب را مختل می کند. پوشک شورتی پول-آپ محصول جدید مای بیبی با مد نظر قرار دادن این مسئله و با استفاده از مواد اولیه مرغوب این مشکل را حل کرده است؛ این پوشک ها نه تنها از قدرت جذب بالایی برخوردارند که بافت داخلی آن ها به نرمی پنبه و از جنس کتان است و کودکان در تماس با آن احساس خوشایندی را تجربه خواهند کرد.

آزادی عمل بیشتر، خلاقیت بیشتر

به نظر شما اگر کودک حق انتخاب داشت، چه می پوشید؟ تجربیات کودکان در سال های اول زندگی می تواند به طور قابل ملاحظه ای در افزایش خلاقیت آن ها موثر باشد؛ احساس آزادی عمل در حرکات و شادابی ناشی از آن، تاثیر شگرفی بر رهایی از محدودیت ها و خلاقیت کودکان خواهد داشت. خبر خوب اینکه پوشک شورتی پول-آپ مای بیبی بر خلاف پوشک های معمولی، دارای کش 360 درجه و متناسب با آناتومی بدن کودک طراحی شده که این مسئله تحرک کودک را بسیار آسان می کند و احساس استقلال او نسبت به محیط و دیگران را افزایش می دهد.
پوشک بچه مای بیبی

تعویض پوشک، آسان تر از همیشه

تعویض به موقع پوشک یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در آرامش کودک است. مثلا اگر پوشک کودک از جذب بالایی برخوردار نباشد، کودک تا فاصله تعویض آن، به طور مرتب احساس ناآرامی خواهد کرد. از سوی دیگر، این فرآیند هم از کودکان و هم از خانواده وقت و انرژی زیادی می گیرد.
حالا پوشک های شورتی پول-آپ مای بیبی به بازار آمده که فرآیند تعویض پوشک را بی اندازه ساده می کند. این مسئله برای مادران اهمیت بسیاری دارد، چرا که با ساده شدن فرآیند تعویض پوشک، نه تنها مادران، که پدران هم می توانند در این امر مشارکت کنند. پوشک های شورتی مای بیبی به دلیل ساده کردن فرآیند تعویض، همچنین گام مهمی در جهت آرامش کودکان و هم زمان خانواده ها برداشته است.

آموزش از پوشک گرفتن کودک و سختی های آن

در فرآیند از پوشک گرفتن کودک و در فاصله زمانی که او باید شورت را به عنوان لباس جدید جایگزین شده با پوشک بپذیرد، دائما خود را در وضعیت نامطلوبی احساس می کند. از این رو خانواده ها تلاش می کنند تا جای ممکن این فرآیند را برای کودکان کوتاه و آسان تر کنند. پیچیدگی این فرآیند به الگوی پوشک های معمولی که کودکان به تن می کنند هم بر می گردد. چراکه پوشک با لباسی که آن ها در آینده خواهند پوشید(شورت) تفاوت های زیادی دارد. اما پوشک شورتی پول-آپ این تفاوت را از بین می برد. با این نوع پوشک، کودکان نوپا پوشیدن شورت را تجربه خواهند کرد. در نتیجه فرآیند از پوشک گرفتن، تجربه مطلوب و آسان تری خواهد بود.

پوشک شورتی پول-آپ به سادگی به تن کودک می رود

پوشک شورتی پول-آپ درست همانطور به تن کودک می رود که بزرگسالان لباس می پوشند. برای استفاده از این پوشک طبق تصویر پایین ابتدا باید پاهای کودک را باز کرد، پوشک شورتی را مثل لباس بزرگ سالان به پای کودک کرد و آن را بالا کشید. حالا کودک پوشک دارد. زمان تعویض، کافی است کنار پوشک از محل دوخت پاره و پوشک از پای کودک بیرون آورده شود. در انتها با استفاده از نوار پشت، می توان پوشک را گرد کرد و دور انداخت. به همین سادگی وقت و انرژی زیادی حفظ می شود و علاوه بر مادران، پدران هم می توانند پوشک کودکان را تعویض کنند. پوشک شورتی پول-آپ دارای ویژگی هایی است که آن را متمایز کرده است.
پوشک مای بیبی

مای بیبی و تلاش برای نزدیک شدن به نیازهای مصرف کننده

گفتنی است مای بیبی در سال 1379 از دل گروه «زرین رویا» بیرون آمد. گروه زرین رویا با چهار برند مای بیبی، مای لیدی، ایزی لایف و کوکومی طی چند دهه اخیر تحولات مهمی را در صنعت محصولات سلولزی کشور رقم زده است. گروه زرین رویا، هم اکنون بخش قابل توجهی از بازار محصولات سلولزی را به خود اختصاص داده و به عنوان شرکتی پیشرو در این صنعت، در حال فعالیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *