جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

خانه / بانوان / آرایش و زیبایی / بهترین عطر متولدین ماه های مختلف ؛ زنانه و مردانه

بهترین عطر متولدین ماه های مختلف ؛ زنانه و مردانه

عطر متولدین ماه ها

عطر متولدین ماه های مختلف

حتی اگر جذاب ترین تیپ و استایل را هم داشته باشید، بدون زدن عطر و ادکلن، ظاهر شما تکمیل نخواهد شد، استفاده از عطر خوشبو نه تنها موجب جذاب بودن شما می‌شود، بلکه اعتماد به نفس را نیز افزایش داده و سبب می شود احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید. برای انتخاب عطر، بهتر است به ماه تولد خود نیز توجه نمایید و عطری را متناسب با ماه تولد خود انتخاب نمایید. اگر می خواهید بدانید که کدام عطر مناسب شماست، با این از جالبز همراه شوید.

عطر ماه تولد برای فروردینی ها

فروردین به معنای زاده طبیعت است و متولدین فروردین ماه دارای صورت فلکی و نماد قوچ یا بره یا Ariesمی باشند. متولدین فروردین جسور و خودرای بوده و جسارت رسیدن به خواسته ها و توقعات بلندپروازانه خود را دارند. افراد متولد فروردین در عشق و دوستی بسیار پابرجا و ذاتا سخاوتمند و جذاب هستند و زود می بخشند و فراموش می کنند.

مردان و زنان فروردینی استفاده از عطرهایی قوی و با رایحه بسیار جذاب را دوست دارند،مردان فروردینی عطر و رایحه گرم و دلنشین وانیل را پسندیده و زنان فروردینی عاشق عطری با نت های معطر آروماتیک و مشک هستند.متولدین بهار به طور کلی عطرهای ملایم گل و رایحه های بهاری را دوست داشته و این رایحه ها آنها را سر ذوق می آورد.

عطر متولدین ماه ها

عطر ماه تولد برای اردیبهشتی ها

اردیبهشت به معنای کودک شیرخوار طبیعت است،متولدین ماه اردیبهشت دارای صورت فلکی و نماد گاو یا Taurus هستند.اردیبهشت ماهی ها دست و دلبازند ولی به حساب و اندازه خرج می کنند. حساس، محتاط و آرامند اما اهل عمل هستند و رویایی نمی اندیشند.

اردیبهشتی ها انسانهایی هنرمند و خالق زیبایی هستند و عطرهای اشرافی و لوکس را دوست دارند، مردان و زنان اردیبهشتی نت هایی چوبی و رایحه های مشک و عطرهای گل رز را می پسندند و رایحه عطر یاسمن، عنبر، رز، صندل و ترنج هستند.

عطر ماه تولد برای خردادی ها

خرداد یعنی کودک طبیعت، متولدین ماه خرداد دارای صورت فلکی و نماد دو پیکر یا Gemini هستند، این افراد شخصیتی کنجکاو و شوخ طبع دارند، از انرژی و هیجانی ذاتی بهره می برند و سرشار از شور و نشاط می باشند، زندگی با خردادی ها بسیار شیرین و انرژی بخش است.

عنصر مرتبط با این ماه عنصر هوا است و عطرهایی که بوی ملایم و تروتازه ای داشته باشند مثل عطر نرگس، جوزهندی و گشنیز برایشان جذاب است. مردان و زنان اردیبهشتی جذب عطرهای خوشبو با رایحه مشک و عطرهایی مثل چوب صندل، اوکموس و گل همیشه بهار می شوند.

عطر خرداد

عطر ماه تولد برای تیرماهی ها

تیر یعنی تازه‌ بالغ‌ طبیعت‌، متولدین ماه تیر یا برج سرطان دارای صورت فلکی و نماد خرچنگ یا Cancer هستند، این افراد مانند سیاره خود مدام در حال تغییر هستند و شخصیتی خانواده دوست، عاشق پیشه و احساساتی و فریبنده دارند.

عنصر مرتبط با این ماه آب است و عطرهایی که از طبیعت الهام می گیرند می تواند عطر ماه تولد و مورد علاقه متولدین تیر باشد. مردان و زنان تیر ماهی عاشق عطرهایی با بوی گرم و تند و سرشار از عطر گیاهان معطر هستند. عطر یاسمن، پاتچولی، دارچین، جوزهندی، لیلی و یلانگ یلانگ متولدین تیر را سر ذوق می آورد.

عطر ماه تولد برای مردادی ها

متولدین ماه مرداد یا برج اسد دارای صورت فلکی و نماد شیر یا Leo هستند، این افراد عاشق، عاشق شدن می باشند و همواره تلاش دارند تا رابطه عاطفی عاشقانه ای را خلق نمایند، مردادی ها پرانرژی و قوی هستند و ذاتی خلاق و جذاب دارند و در مواجه با مشکلات زندگی شکست ناپذیرند.

عنصر مرتبط با مردادی ها عنصر آتش است وعطر ماه تولد شان باید عمیق و ماندگار باشد. مردادی ها به عطرهایی مثل عنبر، گل مریم، میخک، پاتچولی و رزماری بیشتر جذب می شوند و مردان و زنان مردادی مجذوب عطرهایی با بوهای عمیق و قوی با رایحه چوبی و جنگلی،عطرهای با بوی میوه ای و شیرین می شوند.

عطر مرداد

عطر ماه تولد برای شهریوری ها

متولدین ماه شهریور یا برج سنبله دارای صورت فلکی و نماد خوشه یا Virgo هستند، این افراد دارای هوش بالا، واقع بین، شهودی و کمالگرا هستند و دنیای درونی خود را دارند.

عنصر مرتبط با این ماه عنصر خاک است و متولدین ماه شهریور به دنبال یک عطر کامل و همه چیز تمام می باشد. چوب صندل، چوب سرخ، اسطوخودوس، سنبل، میموسا، دارچین و لیمو رایحه های مورد علاقه متولدین این ماه است و مردان و زنان شهریوری جذب عطرهای دارای رایحه مرکباتی و میوه ای و ترکیباتی از نت چرمی می شود.

عطر ماه تولد برای متولدین ماه مهر

متولدین ماه مهریا برج میزان دارای صورت فلکی و نماد ترازو یا Libra هستند، این افراد توانایی حفظ تعادل را دارد و عاشق تعادل و هارمونی می باشد، آنها از با سیاست ترین افراد بوده و ذات رمانتیک و حساسی دارند.

عنصر مرتبط مهر ماهی ها عنصر هوا است و عطرهای رمانتیک ملایم، شیرین و سبک عطر مورد علاقه آنهاست. مردان متولد مهر عاشق عطرهایی با رایحه نرم و ملایم و متعادل و زنان مهرماهی عاشق رایحه های چوبی به همراه نت های قهوه هستند. خانم ها و آقایان مهر ماهی مجذوب رایحه هایی مثل زنبق دره، عسل، سنبل و بنفشه می شوند.

عطر مهرماه

عطر ماه تولد برای متولدین آبان

متولدین آبان یا برج عقرب دارای صورت فلکی و نماد عقرب یا Scorpios هستند. این افراد بسیار احساساتی و درونگرا بوده و قدرت روحی و روانی بالایی دارند و دارای اعتماد به نفس خوبی در برخورد با دیگرانند.

عنصر مرتبط با این ماه عنصر آب است و آبانی ها عاشق عطرهای جذاب و باشکوه باشند. مردان متولد آبان عطرهای گرم با رایحه میوه و ادویه را می پسندند و زنان آبان ماهی به عطرهایی با رایحه معطر و نت های وانیلی علاقه نشان می دهند. نوت های مشک، چوب صندل، گرپ فروت، پاتچولی، فلفل صورتی و وانیل مورد علاقه آبان ماهی ها است.

عطر ماه تولد برای آذرماهی ها

متولدین ماه آذر یا برج قوس دارای صورت فلکی و نماد کمان، کماندار یا Sagittarius هستند. این افرادسیار با سخاوت، آزاد و جسور، خوش بین و با اعتماد به نفس بوده و قدرت ریسک بالایی داشته و برونگرا هستند.

عنصر مرتبط با آذر عنصر آتش است و آذرماهی ها به عطرهای قوی و تند علاقه خاصی دارند. مرد آذری عاشق رایحه های معطر و عطرهای گلی و زنان آذر ماهی عاشق عطرهایی با بوی معطر می شوند. نوت ها محبوب آذری ها سدر، اسطوخودوس و رایحه مرکبات است.

عطر آذر ماه

عطر ماه تولد برای متولدین دی

متولدین ماه دی یا برج جدی دارای صورت فلکی و نماد بز یا Capricorns هستند، این افراد بادقت و اعتماد به نفس بوده و عاشق و با محبت بوده و از ریا و دورنگی به دورند.

عنصر مرتبط با دی ماه عنصر زمین است و دی ماهی ها عطرهایی را می پسندند که تروتازه و تمیز باشند. مرد دی ماهی عاشق نت های میوه ای و وانیلی و زن دی ماهی عاشق عطرهای خوشبو با رایحه چوبی است. دی ماهی ها مجذوب نوت های چون مشک، چوب سرخ، تنباکو، چرم، یاسمن و دیگر گیاهان می شوند.

عطر ماه تولد برای متولدین بهمن

متولدین ماه بهمنیا برج دلو دارای صورت فلکی و نماد آبریز یا Aquarius هستند، این افراد روحی آزاد، مستقل و اصیل دارند وعادل و صادق در زندگی و عشق هستند و برای فردیت و ظاهر خود ارزش قائلند.

عنصر مرتبط با ماه بهمن عنصر آب است، بهمن ماهی ها عطرهای ساده و باشکوه را می پسندند، زنان بهمن ماهی عاشق نت های شیرین با رایحه کارامل و مردان بهمن ماهی عاشق نت های معطر و شیرین با اشاره های رایحه وانیل هستند، نوت های چون نرولی، خس خس، گا رز و ماندارین بهمن ماهی ها را مجذوب خود می کند.

عطر مهر ماه

عطر ماه تولد برای متولدین اسفند

متولدین ماه اسفند یا برج حوت دارای صورت فلکی و نماد ماهی یا Pisces هستند، این افراد بسیار هیجانی و رویا پرداز بوده و قوه تخیل بالایی دارند. آنها به خوبی اطرافیانشان را درک می کنند و مشکلات آنها را می فهمند و از همه جنبه ها حساس هستند.

عنصر مرتبط با این ماه عنصر آب است و اسفندی ها عطری کامل و بسیار خوشبو با رایحه گلی و میوه ای را می پسندند، مردان اسفند ماهی عاشق عطرهای با رایحه میوه ای و گیاهی مثل اسطوخودوس، مگنولیا، بنفشه، عنبر، زنبق، گشنیز و بادیان رومی و زنان اسفند ماهی عاشق رایحه شیرین و نارگیل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *