فارس/ منابع فلسطینی گزارش دادند که آژیرهای خطر در شمال فلسطین اشغالی در نزدیکی مرز لبنان به صدا درآمده است.
 
پایگاه خبری شبکه «المیادین» به نقل از منابع صهیونیستی در این خصوص گزارش داد که ساکنان شمال فلسطین اشغالی پس از به صدا درآمدن آژیر خطر به اماکن امن در منطقه «الجلیل الغربی» پناه بردند.
خبرگزاری «شهاب» به نقل از پایگاه صهیونیستی «والا» گزارش داد که مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی اعلام کرده‌اند که هیچ موشکی به شمال فلسطین اشغالی برخورد نکرده است؛ اما با این حال، ساکنان این مناطق تأکید کردند که صدای انفجار شنیده‌اند.
پایگاه شهاب همچنین گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در ارتفاع پایین در حال پرواز  بر فراز مرزهای فلسطین اشغالی با لبنان هستند.
شبکه صهیونیستی «کان» در این خصوص گزارش داد که آژیرهای خطر «به اشتباه» به صدا درآمده‌اند.
شبکه «الجزیره» نیز به نقل ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که آژیرهای خطر به اشتباه در مرزهای فلسطین اشغالی با لبنان به صدا درآمده است.

پیشتر، رژیم صهیونیستی در سناریویی دروغین از نفوذ تعدادی از رزمندگان جنبش حزب‌الله لبنان به فلسطین اشغالی خبر داده بود که حزب‌الله در بیانیه‌ای ضمن تکذیب این خبر، اعلام کرد که هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده و ترس شدید نیروهای رژیم صهیونیستی از انتقام این جنبش علت درگیری‌ در مرز بوده است.

به نظر می‌رسد اکنون نیز ترس شدید نیروهای رژیم صهیونیستی از حمله حزب‌الله باعث شده است بار دیگر آژیرهای خطر  در این مناطق به صدا درآیند.