جالبز

مجله اینترنتی و سبک زندگی

خانه / آشپزخانه لوکس و مدرن با کابینت های هایگلاس

آشپزخانه لوکس و مدرن با کابینت های هایگلاس

کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس در آشپزخانه های مدرن

کابینت براق یا کابینت های گلاس ؛ نما های گلاس یا براق نسبتا جدید هستند اما به یکی از دکوراسیون های واقعا شیک آشپزخانه های مدرن تبدیل شده اند.

کابینت یکی از مهم ترین عناصر و یکی از کاربردی ترین جزییات آشپزخانه است که در انواع مختلف و با رنگ های متناسب با فضای کلی خانه و آشپزخانه طراحی و تولید می شود. ام دی اف، فلزی، چوبی و هایگلاس چهار جنس اصلی نشکیل دهنده کابینت در آشپزخانه است که براساس سلیقه و فضای دکوراسیون سفارش داده می‎شود.

کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس مدرن

مدل تازه کابینت های آشپزخانه، کابینت هایگلاس (High Gloss) هستند که به دلیل تنوع بسیار زیادی که در طرح و رنگ خود دارند امروزه در بسیاری از آشپزخانه های سبک مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. کابینت های هایگلاس علاوه بر نمای لوکس و شیکی که به آشپزخانه های مدرن می دهند خود به دلیل داشتن سطح صیقلی و براق، خود به نوعی منبع روشنایی در آشپزخانه به شمار می روند. هنگام استفاده از کابینت های هایگلاس، باید به نورگیر بودن آشپزخانه توجه کرد، استفاده از نور طبیعی در طول روز برای روشن کردن آشپزخانه با استفاده از خاصیت صیقلی و بازتابی کابینت های لوکس تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی آشپزخانه ها می گذارد و به نوعی آن را منحصر به فرد می کند.

کابینت هایگلاس

مدل کابینت هایگلاس ۲۰۱۷

کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس مدرن و شیک

کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس در آشپزخانه امروزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code